נראה כאילו עדיין לא סיימנו לחלוטין את הקיץ, אבל הנה, קצת אחרי סוף עונת חגי תשרי וכבר הפציעו ברחבי הארץ לא אחרות מאשר הסופגניות. אומנם חג החנוכה יחל רשמית רק בעוד מספר שבועות, אבל חשק לסופגניות כך מסתבר, יש לעם ישראל תמיד. ואם יש מותג סופגניות שציבור אכלני הסופגניות ממתין לראות מה באמתחתו מדי שנה, זהו כמובן רולדין. השבוע נכנסת קולקציית הסופגניות לחנויות הרשת, ואנחנו כבר קיבלנו טעימה ראשונה ובלעדית של המתוקות השמנמנות האלה כדי לקבוע מי מהן השווה ביותר.

 

רולדין סופגניות 2018  (צילום: רונן מנגן, יחסי ציבור)
דוגמניות או סופגניות? | צילום: רונן מנגן, יחסי ציבור

רולדין סופגניית לינדט (צילום: רונן מנגן, יחסי ציבור)
במילוי לינדט | צילום: רונן מנגן, יחסי ציבור

בחנוכה הזה מככבות בקולקציית הסופגניות סופגנייה מיוחדת במילוי שוקולד לינדט וסופגניות בהשראת הפטיסייר הצרפתי המוכר פייר הרמה. כך, תמצאו סופגניית לינדט שמורכבת מקרמו שוקולד לינדט חלב ומריר, סבלה שקדים קקאו, פרופיטרול וצ'ייסר שוקולד אגוזי לוז; סופגניית אינפיניטי וניל ובה קרם פטיסייר שוקולד לבן, גלאסז' וניל, פניני קראנץ', קרמל שקדים וצ'ייסר וניל; סופגניית פלזייר סוכרה עם קרמו ג'נדויה, גלסאז' נואר, דקואז אגוזי לוז, שונטי חלב ותחרת שוקולד וסופגניית איספהאן בהשראת קרואסון האיספאהן המפורסם של פייר הרמה ובה קרם מסקרפונה, מרמלדת פטל ורדים, גלאסז' ורוד, דרז'ה שקדים פטל וצייסר פירות אדומים.כל סופגנייה עולה 12 שקלים.

חוץ מהסופגניות הייחודיות לשנה זאת, מציעים ברולדין לא מעט סופגניות נוספות כמו ונילה קוקי קרים עם קרם פטיסייר וגלסאז' וניל עם שוקולד לבן ואוריאו; סופגניית יילו סאן רייז עם קרם מסקרפונה, מרמלדת אננס-מנגו, תחרת שוקולד, קצפת, פתיתי קוקוס וקוביות אננס; ויולט צ'יז קייק עם קרם גבינת שמנת, קצפת וצ'ייסר אוכמניות; סופגניית באבא או רום – סופגנייה בסירופ סוכר עם קצפת ודובדבני אמרנה וכמובן סופגניות קלאסיות במילויים כמו ריבת תותים או ריבת חלב (מחירי הסופגניות נעים בין 6-12 שקלים).

אז מה הסופגנייה החדשה הטעימה ביותר? טעמנו כמובן והסופגנייה הכי טעימה לדעתנו הייתה סופגניית הלינדט. היא הייתה מפוצצת בשוקולד נהדר ומעליה הייתה פחזנית קטנה ופריכה מלאה בשוקולד גם היא, שהייתה האלמנט הכי כיפי בסופגנייה. מדובר בסופגנייה שגורמת לכם להרגיש שאתם אוכלים קינוח מושקע יותר מסתם סופגנייה.