אין ספק שאבוקדו הוא הפרי ואולי הרכיב הוויראלי ביותר שקיים. כל תמונה שלו שעולה לרשתות החברתיות גורפת אינספור לייקים וכל מנה שמקבלת חיזוק אבוקדו הופכת פתאום ליפה בהרבה. זאת כנראה הסיבה לכך שעוד ועוד מסעדות מבוססות אבוקדו נפתחות מסביב לעולם. האחרונה שבהן, ממש כאן בתל אביב.

אחרי כמה שבועות של תורים בלתי נגמרים הצלחנו גם אנחנו לקפוץ למסעדת אבוקדה התל אביבית, שמציעה מנות על טהרת האבוקדו, וניסינו את תפריט האבוקדו שבמקום. טעמנו כאן המבורגר שבמקום לחמנייה מוגש בתוך אבוקדו, שווארמה שנעשית מאבוקדו ואפילו גלידת אבוקדו.

View this post on Instagram

avocada burger all in avocado - and it’s gluten-free  . . . . #tlvfood#tlvlunch#tlvrestaurants#tlvbrunch#guacburger#guac#avocado#avocadotoast#avotoast#hamburger#hamburgers#אבוקדהבראנץ#אבוקדוזההחיים#avocada#אבוקדה#burger#burgers#avocadoburger#burgerallin#lilienblum39#glutenfree#glutenfreeburger#glutenfreefood#glutenfreehamburger#glutenfreebun

A post shared by avocada (@avocada_tlv) on

View this post on Instagram

טוסט אבוקדו קלאסי בתוספת עלומה. בראנץ׳ שישי - שבת באבוקדה פתוחים משעה 10:00 בבוקר עד 17:00, ימי ראשון עד חמישי 10:00 בבוקר עד 23:30 #avobrunch#avotoast#avocada#avocadotoast#tlvrestaurants#אבוקדהבראנץ#אבוקדוזההחיים#avocado#avocadolunch#avocadolover#אבוקדה

A post shared by avocada (@avocada_tlv) on


המנה שהכי דיברה אלינו הייתה שווארמת האבוקדו שכללה אבוקדו שנצלה קלות בתבליני שווארמה עשירים. מנה טבעונית ומקורית במיוחד שעושה שימוש שטרם ראינו באבוקדו.

ההמבורגר באבוקדו היה קצת קשה לאכילה, קחו בחשבון שהחוויה היא ממש לא של אחיזה בלחמנייה אלא משהו שמחייב סכין ומזלג (ובעינינו קצת מבאס את ההנאה שבכריך המבורגר קלאסי). והגלידה? בואו רק נאמר שהופתענו מאוד. והשילוב בין טעמי אבוקדו קלים לגלידת שקדים הצליח להיות נעים למרות החשש הראשוני.

בשורה התחתונה, אין ספק שיש משהו מאוד גימיקי בלפתוח מסעדה על בסיס אבוקדו בלבד. אבל מלבד המשוכה הראשונית הזאת, באבוקדה מצליחים לספק מנות מקוריות ומפתיעות. והכי חשוב: מבטיחים שהאבוקדו כאן כדי להישאר גם בעונת הקיץ המתקרבת, בזכות ספק אבוקדו ייחודי שגם יאפשר לרכוש מהמסעדה אבוקדו בשל הבית בכל ימות השנה.

אבוקדה. לילנבלום 39, תל אביב. 03-9291988. לא כשר