בשבועות האחרונים נראה כאילו השף עומר מילר לא מעביר יום בלי לפתוח לפחות סניף אחד חדש להמבורגריית סוסו אנד סאנס שלו, או מקום חדש באופן כללי. רק בשבוע החולף סיפרנו לכם שטעמנו את הפיצה החדשה של מילר בשדרות רוטשילד, פיצה סבא, ומאז הוא מודיע כמעט מדי יום על פתיחת סניף נוסף לרשת ההמבורגרים שלו ושל המסעדן ואיש חיי הלילה דוד טור. והחדשות המרגשות באמת הן שהפעם זה קורה מחוץ לתל אביב. 

אסיד להמונים @abed.kutub

A post shared by Omer Miller (@omermiller) on


צנוע

A post shared by Omer Miller (@omermiller) on


על השאיפה של מילר וטור להתפתח מחוץ לביצה הקולינרית התל אביבית סיפרנו לכם כבר בחודש אוגוסט האחרון, פחות משנה אחרי שנפתח דוכן ההמבורגרים הראשון, בדמות בוטקה בפאתי שדרות רוטשילד. בקיץ נפתח הסניף השני של סוסו, במיקום מרכזי נוסף בתל אביב - רחוב דיזנגוף. שם כבר היה מדובר במזללת המבורגרים רצינית. ולאחרונה נפתחו הסניף השלישי בתל אביב, בקניון האופנה גינדי, וסניף יפו הנושא את השם אבו סוסו.

עומר: ריטה, רוצה פיצה? ריטה: לא ממש לא לסיכום, המגש נאכל ויש לי אופי חלש @omermiller #pizza #artichokes #tomatoes #instafood #foodgram #israelifood #italianfood #pizzacrust #pizzalover #pizzalovers #telavivfood #telaviv

A post shared by Rita Goldstein (@goldrita) on

ההתרחבות של סוסו אנד סאנס מחוץ לאזור תל אביב יפו מסקרנת במיוחד, שכן מדובר בפעם הראשונה שמילר מביא את האוכל שלו אל מחוץ לבועה התל אביבית. מסקרן יהיה לראות אם ההמבורגר שכבש את שדרות רוטשילד יצליח לבסס את מעמדו גם ברחבי הארץ.

כמו בסניף סוסו בדיזנגוף, שמגיש מנות שאינן קיימות בסניף המקורי, או בסניף יפו שגדוש בתוספות מגניבות להמבורגר שניתן למצוא רק שם כמו שווארמה - ניתן לשער שגם בסניפים החדשים יהיו שינויי תפריט כאלה ואחרים, בהתאם לערים והאזורים שבהן יפעלו. מה שבטוח יוגש בהם הוא ההמבורגר הטעים של מילר, עם מגוון תוספות מושחתות שיחרכו את הרשתות החברתיות.

הסניף הראשון להיפתח בשורת הסניפים החדשים הוא סניף דרך השלום בגבעתיים (מה שנקרא התחלה רכה, קרוב מאוד לתל אביב). לאחר מכן ייפתח הסניף בראשון לציון ובהמשך זה ברחוב ויצמן ברמת השרון. מילר התבטא בעבר גם על פתיחת סניף בחולון, ואם הסניפים הללו ינחלו הצלחה אפשר לצפות להתרחבות משמעותית אף יותר. גם לפיצריית סבא החדשה מתכנן מילר סניפים נוספים - ולפי קצב פתיחת הסניפים המטורף של סוסו אנד סאנס וההייפ סביב הפיצרייה החדשה, אנחנו משערים שזה יקרה ממש בקרוב.  

סוסו אנד סאנס. דרך השלום 53, גבעתיים; ויצמן 4, רמת השרון; משה הלוי 10, ראשון לציון. הפתיחות בקרוב.