אומנם אנחנו נמצאים בתחילתו של חודש פברואר, אבל אתם חייבים להודות שמשהו בימים האחרונים משדר בעיקר קיץ, מה שהופך את החדשות שמגיעות ממעבר לים למסעירות אפילו יותר: מסתבר שמותג הגלידות האהוב עד כאב בן אנד ג'ריס השיק בארצות הברית סדרת טעמים חדשים לשנת 2018 - ואנחנו לא יכולים לחכות שהם כבר ינחתו גם כאן אצלנו.

אז תשכחו (רק לרגע קט) מצ'אנקי מאנקי - כי לא פחות מ-11 טעמים וגרסאות חדשות של מותג הגלידות יצאו עכשיו לאוויר העולם, ביניהם שניים שעברו התאמה לטבעונות (חמאת בוטנים חצי אפוי ולחמניות קינמון) ושלושה קיימים שיגיעו מעכשיו גם בגרסאות של גלידות אישיות בציפוי שוקולד.

לסדרת הגלידות האישיות בציפוי השוקולד יוכנסו עכשיו טעמים פופולריים כמו צ'רי גרסייה; טעם בצק הלילה, עם גלידת קרמל ושוקולד עם עוגיות שוקולד, בצק עוגיות שוקולד צ'יפס ובצק עוגיות חמאת בוטנים; וגלידה בשם קפה באז - גלידת קפה עם נטיפי פאדג' אספרסו.

בן אנד ג'ריס טבעוני (צילום: ניצן לנגר, mako אוכל)
יש גם עוד טעמים טבעוניים | צילום: ניצן לנגר, mako אוכל

עוד בסדרה החדשה של בן אנד ג'ריס גרסאות דלות בשומן וקלוריות (בין 140-150 קלוריות למנת גלידה אישית), שלמרבה השמחה לא כוללות תחליפי סוכר שמשאירים טעמים כימיים בפה: שוקולד חלב ועוגיות שוקולד צ'יפס; גלידת וניל עם קרמל מלוח ועוגיות חמאה; וטעם של גלידת שוקולד ובה נטיפים של בצק עוגיות חמאת בוטנים.

אבל עיקר ההתרגשות הוא על הטעמים החדשים באמת: גלידה על בסיס קפה בחליטה קרה (שהפך למאוד פופולרי בארצות הברית וגם בישראל בשנתיים האחרונות), ובתוכה פאדג' וטראפלס של ליקר קפה בציפוי עוגיות שוקולד; גלידה שנשמעת לפחות לנו אמריקאית מדי בטעם של מילקשייק שוקולד עם טראפלס שוקולד ופאדג' ונטיפי מרשמלו; וגלידת עוגת גבינה קרמל עם טראפלס עוגת גבינה וקרקרים, וגם עוגיות שוקולד, שיהיה.  

בני מזל בעיתונות האוכל האמריקאית כבר זכו לטעום את הטעמים החדשים של בן אנד ג'ריס, ושיבחו במיוחד את הגלידה האישית בטעם צ'רי גרסייה וכן את האפשרויות דלות הקלוריות, שהיו לטעמם טעימות בהרבה מאפשרויות דיאטטיות אחרות. בגזרת הטעמים החדשים סחף את הטועמים מאתר האינסיידר טעם הקפה עם טראפלס ליקר קפה.

 ואנחנו? אנחנו רוצים לפנות במסר לחברת הגלידות: ישראל היא אומנם שוק קטן יחסית, אבל שובב ובעל חיבה עזה לגלידות באשר הן - ולכן, הבו לנו כמה שיותר מהר את כל הטעמים החדשים הללו, שנשפוט בעצמנו.