קבוצת המסעדנות של האחים אסף ויותם דוקטור, הבעלים של המסעדות התל אביביות המוצלחות דוק, האחים ואייבי, היא מהבודדות שחיפשו במהלך הקורונה אלטרנטיבות ריאליות ויוזמות חדשות, וכך פתחו את מכולת האחים, שבה ניתן להזמין חומרי גלם שבימים כתיקונם היו משמשים את המסעדות עצמן, וכן מבחר מנות מהמסעדות.

עכשיו יוצאים האחים ביוזמה חדשה וברוכה: על אף שכרגע המסעדות שלהם עומדות סגורות, בקרוב עתידה מסעדת האחים, המסעדה הראשונה של השניים, לעבור מקום לאחד מהמיקומים המיתולוגיים בתל אביב - בית ציוני אמריקה.

שיפודים, מסעדת האחים (צילום: בועז לביא,  יחסי ציבור )
עכשיו במיקום חדש. האחים | צילום: בועז לביא, יחסי ציבור

המסעדה, שפועלת כבר למעלה מעשור ברחוב אבן גבירול בעיר, תעבור בחודש מרץ למתחם בית ציוני אמריקה, שבעבר פעלו בו מיזמי מסעדות שונים שלא הצליחו. עם האחים הפופולרית מקווים הדוקטורים לשנות את המזל של המקום ההיסטורי והמרשים ולממש את הפוטנציאל שלו.

האחים המחודשת תתמקם ברובה תחת האוויר הפתוח, בהתאם לרוח המקום ולאווירת הקורונה. יהיו בה חלל פנימי וכן חצר גדולה ורחבת פטיו, שתשמש גם היא כמסעדה. התפריט יהיה זהה לזה שמוגש במסעדה במיקומה הנוכחי, בדגש על שיפודים וסלטים, וכן בראנצ'ים מבוקשים בסופי השבוע. החלל הפנימי של המקום ישמש כמרכז לוגיסטי של מכולת האחים וכן תהיה במקום חנות ממכר פיזית, שתתמקד בחומרי הגלם המקומיים שבהם דוגלים כאן.

גם מסעדת דוק, מסעדת השף הקטנה יותר של האחים דוקטור, עתידה לעבור למקום אחר באותו הרחוב, ותיפתח לפעילות, בתקווה שהמצב יאפשר זאת, בחודש אפריל הקרוב.

בימים שבהם קשה לדמיין את העתיד של מרבית המסעדות בארץ, משמח לדעת שיש גם מקומות שעדיין שומרים על התקווה, ופניהם להתפתחות והתרחבות. שיהיה בהצלחה.