לא להאמין ששלוש שנים חלפו מאז בישרנו לכם לראשונה על הקאמבק המרעיש מכולם - חזרתה לחיים של רשת קפולסקי המיתולוגית, שקשה למצוא ישראלי מעל גיל 25 ששמה לא מחמם את ליבו. אז עכשיו, אחרי המתנה ארוכה במיוחד, זה סוף כל סוף מתגשם, עם פתיחתו של הסניף הראשון של קונדיטוריות קפולסקי בגרסה המחודשת.

קפולסקי היער השחור  (צילום: אנטולי מיכאלו לסוכנות המטבחון, יחסי ציבור)
וגם היער השחור | צילום: אנטולי מיכאלו לסוכנות המטבחון, יחסי ציבור

קפולסקי סברינה  (צילום: אנטולי מיכאלו לסוכנות המטבחון, יחסי ציבור)
ברור שהן כאן: הסברינות של קפולסקי | צילום: אנטולי מיכאלו לסוכנות המטבחון, יחסי ציבור

הסניף הראשון של הרשת החדשה ייפתח ממש היום בשעה 17:00 ברחוב ביאליק ברמת השרון, אבל אם אתם מצפים למצוא בו מנות כמו תפוחי אדמה מוקרמים או טוסט בולגרית - זה ממש לא הכיוון. המקומות החדשים מבית קפולסקי ישימו דגש על העוגות והמתוקים ויזנחו את המנות הרציניות יותר המזוהות עם הרשת. את אותם מתוקים, אגב, תוכלו גם לרכוש הביתה.

בקפולסקי המחודשת תוכלו ליהנות ממנות נוסטלגיות כמו הסברינה המיתולוגית בסירופ רום, שעליה שכבת קצפת עם רוטב שוקולד ודובדבן מסוכר; טורט היער השחור עם שכבות של שוקולד וליקר דובדבנים, קצפת וקישוטי שוקולד; עוגת שמרים קלאסית במילוי של ריקוטה ושטרויזל וניל; עוגת גבינה אפויה ועוד מגוון מאפים ועוגות שלא מביישים את שנת 2018, אבל מצליחים גם לעורר חתיכת נוסטלגיה לשנות השמונים. בקיצור, אין מאושרים מאיתנו על כך שאפשר ללכת שוב, ובגאון, לשבת בקפולסקי על כוס הפוך ועוגה - ובקרוב אפשר יהיה לעשות זאת לא רק ברמת השרון אלא בערים רבות נוספות ברחבי הארץ.

קפולסקי. ביאליק 40, רמת השרון