אחרי מתמודדי ריאליטי מרכזיים, כמו אבי לוי ממאסטר שף שפתח כבר שתי מסעדות בירושלים, ולירן גרודה ממשחקי השף שזה עתה פתח מסעדה חדשה בתל אביב, גם מתמודדת מאסטר שף לשעבר ג'קי אזולאי פותחת מסעדה חדשה.

ג'קי אזולאי ולירז בקזינו
אזולאי ודרור - יחד גם במסעדנות

בואו לראות מה עוד חדש בפייסבוק שלנו

המסעדה של אזולאי תיפתח בתחנת דלק פז ברחוב יגאל אלון בבית שמש, העיר בה היא מתגוררת. המשקיע של המקום החדש הוא איציק פינטו, בעלה של חברתה הטובה של אזולאי, הדוגמנית לירז דרור. השתיים הכירו והתחברו בתכנית הריאליטי "זוג מנצח VIP", שבה זכתה אזולאי יחד עם בעלה, ישראל.

עוד באוכל טוב:


"המסעדה החדשה תיקרא 'טרומפטה' שזה אומר חצוצרה במרוקאית - קצת כמוני, רעשנית", צוחקת אזולאי. "המקום יהיה דיינר בסגנון אמריקני שיהיה אקלקטי ומפתיע". בניגוד לדימוי של דיינר בתחנת דלק באמצע שום מקום בארה"ב, אזולאי מדגישה שהטרומפטה תגיש חוץ ממגוון רחב של המבורגרים, גם מנות יותר אותנטיות כמו המבורגר מחלקי פנים עם מטבוחה במקום קטשופ ועוד. 

ג'קי אזולאי (צילום: צ'ינו פפראצי)
אחרי שנתיים, מסעדה ראשונה שעתידה להפוך לרשת | צילום: צ'ינו פפראציהאדריכל שעיצב את הטרומפטה הוא גד הלפרין, שבנה מסעדה רחבת ידיים שעתידה על פי אזולאי להפוך בחודשים הקרובים לרשת, עם סניף גם במרכז תל אביב. "אנחנו מתמחרים את האוכל במחירים מאוד זולים", מפרטת אזולאי, "עד 20 שקלים למנה ראשונה, עד 30 שקלים לסלטים ועד 60 שקלים למנה עיקרית. אנחנו לא רוצים להיות מסעדה יקרה".

את המסעדה החדשה משפץ בימים אלה בעלה של אזולאי, כשהיא עצמה נמצאת בפגישות מיתוג וסגירת תפריט, לצד בחירת כלים שבהם יוגשו המנות. "אני מאוד מתרגשת מפתיחת המסעדה הראשונה שלי, זה היה תהליך ארוך שעברתי מאז סיום מאסטר שף. אחרי שיצאתי מהתכנית כולם שאלו אותי כל הזמן מתי אני פותחת כבר מסעדה, אבל זה משהו שנבנה וקורה רק עכשיו, אחרי שנתיים. מבחינתי, זה בדיוק הזמן הנכון עם המשקיע הנכון".

>> לכל חדשות האוכל