כזכור, פריז טקסס התחילה את דרכה לפני כחמש שנים במתחם המכולות ברמת גן ודי מהר נהייתה היעד הפופולרי שלו בזכות המבורגרים שמורכבים מתערובת הכוללת 16(!) נתחים שונים. בקיץ האחרון הדוכן הרמת גני נשרף ונסגר למספר שבועות לטובת שיפוצים, כשבזמן הזה נפתח הסניף השני בגבעתיים, שהביא לעיר השכנה לא רק את אחת הקציצות הטובות שיש בה כרגע, אלא גם מגוון מנות בשריות. 

כעת ההמבורגר מגיע לרחוב הרצל בתל אביב, לא רחוק מהמיקום בו פעלה המבורגריית סוסו אנד סאנס, ובניגוד לגבעתיים ורמת גן - הפעם היא נכנסת לזירה רוויה בקציצות פופולריות. הסניף החדש, שהושקעו בו מיליון שקלים ויכלול 2 קומות. יואב גוטמן, שותף ובעלים: "פתיחת הסניף התל אביבי ממשיכה את מגמת הצמיחה וההתרחבות שלנו ברמה הארצית. אכן בשורה משמחת לתושבי העיר שכעת יוכלו ליהנות מישיבה במסעדה ולקצר את זמני המשלוח לאוהבי הטייק אווי".

פריז טקסס - לא רק המבורגרים (צילום: אנטולי קריניצקי, יחסי ציבור)
פריז טקסס - לא רק המבורגרים | צילום: אנטולי קריניצקי, יחסי ציבור
פריז טקסס. נתחים מיושנים (צילום: אנטולי קריניצקי, יחסי ציבור)
פריז טקסס. נתחים מיושנים | צילום: אנטולי קריניצקי, יחסי ציבור

בגזרת התפריט יוצעו גם ההמבורגרים המושחתים ואהובים של הרשת: צ'יזבורגר (58 שקלים), אייסבורגר (45 שקלים), אולטימייט בורגר עם טבעות בצל, חלפינו, רוטב ג'ק דניאלס, קורנדביף ודאבל צ'דר (74 שקלים), ספייסי קריספי צ'יקן (49 שקלים); וגם מנות כמו סטייק וצ'יפס (69 שקלים), סלט קצבים (59 שקלים) ועוד. 

פריז טקסס. הרצל 4, תל אביב. לא כשר