אחרי שגילינו מהו ההמבורגר המועדף על ילדי ישראל, אנחנו ממשיכים באווירת הג'אנק פוד הקיצית והכיפית כדי לבדוק באיזו מרשתות הפיצה הגדולות בארץ תמצאו את הפיצה הטובה ביותר. למרות שבמבחן ההמבורגרים הילדים עשו את העבודה לא רע בכלל, הפעם הלכנו על פאנל של שלושה מומחי קולינריה עם קילומטראז' לא קטן בתחום הפיצות-השף; השף אבי ביטון, זוכה "מאסטר שף" מסימיליאנו דה מטאו, ועיתונאית האוכל מאיה דארין.

לצורך הבדיקה הזמנו באותו הזמן בדיוק ארבעה משלוחי פיצה (משפחתית קלאסית, ללא תוספות) מהרשתות דומינו, דומינו'ס, פיצה האט ופיצה עגבנייה. ארבעת הפיצותהתחרו ראש בראש במבחן מרובע על תואר המשולש האולטימטיבי.

אחרי שהשופטים שלנו טעמו וקיבלו הרעלת פחמימות חיובית, הם התפנו כדי להכריז על התוצאות: במקום הראשון של המבדק שלנו זכתה פיצה דומינו שהפתיעה את הטועמים באווירה נוסטלגית עם רוטב עגבניות מתקתק וגבינה חביבה. למקום השני הגיעו פיצה עגבנייה ורשת פיצה האט (עם הבצק העבה) בתיקו מרשים. למקום האחרון, כמו שכבר הבנתם, הגיעה הפיצה של רשת פיצה דומינוס. 

אז בפעם הבאה שאתם יושבים על הספה בבית לבד או עם החברים והמשפחה ומתלבטים איזו פיצה רשתית להזמין - קחו בחשבון את מבחן הטעימה שלנו.