רק אתמול סיפרנו לכם על סגירתה המצערת של מסעדת בוקצ'ו האיטלקית בתל אביב אחרי שלושים שנות פעילות, וכבר מוסד נוסף מבשר כי יסגור את דלתותיו בעקבות ההשלכות הכלכליות החמורות של הקורונה. מסעדת הבשרים הכשרה, MEET AND WINE, בהרצליה פיתוח הודיעה בשעה האחרונה כי היא תיסגר לאלתר.

בעלי המסעדה בישרו על הסגירה בחשבון הפייסבוק של המקום, וזאת למרות שבאמצע החודש עדיין קיוו כאן לפתוח את המסעדה מחדש לאחר הסגר, ואף גייסו כוח אדם- מלצרים ומארחים. במקור תוכנן כי המסעדה תשוב לפעילות ב-28.6, מה שלא התרחש בסופו של יום.

"בלב כבד אנו נאלצים להודיע על סגירת מסעדת Meat & Wine לאחר 15 שנות פעילות, עקב הפגיעה הקשה שספגנו בחסות הקורונה", כך מהמסעדה, "אנחנו רוצים להודות, תודה עמוקה לקהל לקוחותינו על שזכינו לקחת חלק ולהיות שותפים בשמחות שלכם, מבריתות, בר/בת מצווה, ועד הצעות נישואים, ימי הולדת או סתם ארוחת ערב משפחתית, לראות אתכם נהנים מהאוכל והאווירה. מקווים שבעתיד נוכל להיפגש בשנית ולחזור לשרת אתכם עם חיוך, אוכל משובח וכוס יין בצד".

הפוסט זכה לתגובות רבות מציבור הלקוחות הוותיקים של המסעדה שהביעו צער על הסגירה, וכן בקבוצות פודיז ברחבי הרשת שעדיין מקווים שהמקום ישוב לפעילות בגלגול מחודש, לאחר היציאה מהמשבר הנוכחי. לצערנו מסעדת הבשר מיט אנד ווין היא רק חלק ממספר הולך וגדל של מסעדות ובתי אוכל בכל רחבי הארץ שייאלצו לסגור את הדלתות בעקבות הפסדים כלכליים עצומים שספגו בחודשים האחרונים. מאחורי כל עסק כזה עומדים עשרות עובדים, ובעלים שהשקיעו את מרצם והונם בחלום שלהם להפעיל מסעדה.