כבר בינואר השנה סיפרנו לכם על המיזם החדש של רשת הגלידריות גולדה, שבשנה האחרונה הפכה לאימפריה ארצית, ואריזותיה בנות בית בערך אצל כל מי שנשמה באפו. כידוע, גולדה היא רשת הבת של גלידריית אניטה התל אביבית, שהחלה את דרכה כמיזם קטן, ועם הזמן תפחה לממדי ענק עם סניפים כמעט בכל רחבי הארץ - רבים מהם נפתחו דווקא במהלך שנת הקורונה, שהייתה הרסנית לרוב עסקי האוכל. השבוע השיקו בגולדה את הפרויקט החדש שלהם: פינק גולדה. סוג של צ'ארלי בממלכת השוקולד לכל מי שאוהב מתוקים.

פינק גולדה מרמלדה  (צילום: MY SOCHIAL, יחסי ציבור)
גם מרמלדות יהיו שם | צילום: MY SOCHIAL, יחסי ציבור

בפינק גולדה מתמקדים בכל עולמות המתוקים, אך לא בגלידה. תמצאו פה מוצרי פטיסרי שונים, שבדרך כלל מקבלים תפקיד משני בחוויית הגלידה, קינוחי ויטרינה אישיים, בונבוניירות שוקולד, עוגיות, מאפינס, מרמלדות ועוד.

פינק גולדה כוללת כרגע יותר מ-100 מוצרים שביניהם תופינים כמו פופקורן מצופה קרמל, תערובת אגוזים מקורמלים ומצופים בשוקולדים, מרציפנים שונים, מרמלדות בטעמים כמו מנגו ופסיפלורה, מרשמלו בייצור עצמי בטעמי וניל ותות, חטיפי שוקולד ופרלינים בטעמים כמו שוקולד מריר ומלח, שוקולד ופיסטוק, שוקולד, יוגורט ופירות יער, גרנולה, מאפינס פירות יער ומאפינס שוקולד ועוד.

פינק גולדה עוגיית טייגר קרם בייגלה  (צילום: ריטה גולדשטיין, אוכל טוב)
טייגר במילוי קרם בייגלה מלוח | צילום: ריטה גולדשטיין, אוכל טוב
פינק גולדה מאפין  (צילום: ריטה גולדשטיין, אוכל טוב)
יש גם מאפינס | צילום: ריטה גולדשטיין, אוכל טוב

כמו כן, יש פה קטגוריית מוצרים שלמה שמבוססת על ממרח הבייגלה המתוק מלוח, שהוא המוצר הנמכר ביותר של רשת גולדה. ניתן לרכוש כאן קופסאות ענק של הממרח ליצירת קינוחים ביתיים איתו, ויש כאן גם חטיף שוקולד בר עם קרם בייגלה מלוח; מדליוני שוקולד ובייגלה מלוח; ואפילו קינוח טייגר - מעין עוגיית מדלן מעוגלת במילוי קרם בייגלה מלוח, וקינוח ויטרינה מצופה שוקולד חלב ובמילוי של קרם בייגלה מלוח. חוץ משלל תצורות לממרח הבייגלה המתוק, משתפים כאן פעולה עם מותג נייט קוקי ומציעים גם מבחר עוגיות שוקולד צ'יפס.  

אחרי טעימה, אנחנו התלהבנו יותר ממוצרים כמו חלביצה, פופקורן מקורמל, וממרח בייגלה מלוח מאשר מקינוחי הוויטרינה, שדרשו מאיתנו מחויבות גדולה יותר. טווח המחירים בפינק גולדה רחב מאוד ונע בין 8 שקלים ועד 95 שקלים. 

פינק גולדה פחזנית  (צילום: ריטה גולדשטיין, אוכל טוב)
קינוחי הויטרינה מפתים אבל המסביב הרבה יותר | צילום: ריטה גולדשטיין, אוכל טוב

החנות הראשונה בפתח תקווה היא כמובן רק סיפתח לסניפים נוספים שייפתחו בקרוב בחוצות שפיים, והן פינק אניטה, שתיפתח במקום סניף גלידריית אניטה במתחם שרונה בתל אביב ותציע גם היא מוצרים דומים. אם חשבתם שההתפתחות המאסיבית של הרשת בשנה האחרונה תירגע - עם הרשת החדשה ו-25 סניפים נוספים של הגלידרייה שצפויים להיפתח אף הם בהמשך השנה הן של גולדה בארץ והן של אניטה ברחבי העולם, נראה שרגיעה או האטה ממש לא מתוכננות פה בקרוב. בנוסף, מבחר מוצרים מבית פינק גולדה כמו סוכריות ושוקולדים, יימכרו בקרוב גם בסניפי הגלידרייה.

פינק גולדה. השחם 30, פתח תקווה