שלושה שבועות בלבד חלפו מאז שדוכן ההמבורגרים פריז טקסס ברמת גן הוצת ונשרף. בעוד המקום יוותר סגור לפחות לשבועות הקרובים (הוא עתיד להיפתח מחדש בקרוב אחרי שיפוץ), החליטו בעליו להמשיך עם צעדי ההתרחבות המתוכננים של הרשת ולפתוח סניף חדש, הפעם בגבעתיים.

פריז טקסס פועלים מזה 4 שנים במתחם המכולות בבורסה ברמת גן; מאז הפתיחה ההמבורגר הפך מוכר כאחד הטובים שאפשר למצוא באזור, ויש לקוות שגם הסניף החדש בגבעתיים יביא בשורה טעימה לעיר (באופן כללי מאז הפתיחה של המבורגר מרלן בעיר, נראה כי גבעתיים חווה עדנה בגזרת ההמבורגרים).

אונגלה סטייק במסעדת פריז טקסס החדשה בגבעתיים  (צילום: אנטולי קריניצקי, יחסי ציבור)
אונגלה סטייק במסעדת פריז טקסס החדשה בגבעתיים | צילום: אנטולי קריניצקי, יחסי ציבור
פריז טקסס בגבעתיים (צילום: אנטולי קריניצקי, יחסי ציבור)
פריז טקסס בגבעתיים | צילום: אנטולי קריניצקי, יחסי ציבור

המסעדה בגבעתיים תגיש בניגוד לסניף המקור גם מבחר מנות ראשונות בנוסף להמבורגרים וכן משקאות אלכוהוליים. בין האופציות כאן למשל: טרטר קצוץ גס עם תוספות קלאסיות (42 שקלים); סלט קצבים עם מיקס ירוקים, וויניגרט חרדל (59 שקלים) ; אונגלה סטייק על אספרגוס בחמאת לימון ופרמזן (72 שקלים); צ׳יפס צ׳דר עם בייקון טלה ועשבי תיבול (42 שקלים); וכנפיים פריז טקסס, ברוטב מיסיסיפי מתקתק (42 שקלים).

תפריט ההמבורגרים מתבסס על קציצות בקר במשקל 220 גרם שניתן להזמין עם או בלי גבינה. ההמבורגר הקלאסי מוגש עם חסה, עגבנייה, בצל, מלפפון כבוש, פלפל חלפיניו, בצל ורוטב צ'יפוטלה. עוד בין האופציות להמבורגרים ניתן למצוא כאן המבורגר ברוטב צ'דר עם מטבל צרפתי; המבורגר עם רוטב ג'ק דניאלס וקורנדביף; והמבורגר עם גבינת פרובלונה, אבוקדו, בייקון טלה וחמאת הבנרו. המחירים של ההמבורגרים נעים בין 49-74 שקלים.

פריז טקסס בגבעתיים (צילום: אנטולי קריניצקי, יחסי ציבור)
פריז טקסס בגבעתיים | צילום: אנטולי קריניצקי, יחסי ציבור
ספייסי קריספי צ'יקן (צילום: גיל אבירם, יחסי ציבור)
ספייסי קריספי צ'יקן | צילום: גיל אבירם, יחסי ציבור
מסעדת פריז טקסס החדשה בגבעתיים (צילום: אנטולי קריניצקי, יחסי ציבור)
מסעדת פריז טקסס החדשה בגבעתיים | צילום: אנטולי קריניצקי, יחסי ציבור

למי שלא רוצה המבורגר מגישים כאן גם כריך סלופי ג'ו בלחמנייה וכן ספייסי צ'יקן עם קולסלאו ורוטב סנטה פה. בין התוספות לכריכים: סלט ירוק; סלט פפאיה; צ'יפס קלאסי וצ'יפס עם פטרוזיליה ולימון.

כרגע המקום פתוח להרצה בשעות 00:-00:00 (לאור ההרצה מציעים כאן 25% הנחה על המבורגרים) והפתיחה הרשמית עתידה להתקיים ב-24.7.

 פריז טקסס. כצנלסון 59, גבעתיים. ראשון-חמישי 12:00-00:00; יום שבת 16:00-00:00. 03-7506070