שוקולד איכותי - כמו זה של איקה כהן מאיקה שוקולד, אלי טראב משוקולד קרדינל ושלי לי-גולדנברג משוקולד ג'וליקה ברמת השרון - הוא עונג שאין שני לו. לכן אנחנו שמחים מאוד לספר על מיזם חדש ומוצלח שמצטרף לחבורה המעולה הזו, ושמו TORY.

טורי - שילוב של השמות טלי ואורי - היא חנות שפועלת בשלב זה באינטרנט בלבד, ומאחוריה האחיות טלי אוספנסקי ואורי אדלר - האחת שוקולטיירית שלמדה בארץ ובחו"ל ועבדה אצל שוקולטיירים מקומיים והשנייה רואת חשבון שהחליטה על הסבה לתחום שאליו היא נמשכת באמת. השתיים מספרות שגדלו בבית שבו שוקולד היה מצרך קבוע, מה שהוביל אותן להתמכרות שבסופו של דבר הפכה למקצוע.

View this post on Instagram

- ‏ #chocolate#chocolates#bonbon#sweets#yum#delicious#darkchocolate#Handmade#yyc#foodstagram#valrhona#Shallow_ii#tory_chocolates

A post shared by Tory Chocolate (@tory_chocolates) on

View this post on Instagram

חיכינו שפסח יעבור כדי שנחזור לפרלין האהוב שלנו. נוגט עם פייטה (שבבי וופל מקורמלים!!) ומעט שומשום קלוי. לגמרי מצווה גדולה לחזור לאכול אותו • • • ‏#chocolate#chocolates#bonbon#sweets#yum#delicious#darkchocolate#Handmade#yyc#foodstagram#valrhona#tory_chocolates#europa_ii#Nugget#sesame#blue#evelynhart_ii

A post shared by Tory Chocolate (@tory_chocolates) on

אנחנו ניסינו מגוון מהפרלינים של טורי, והדבר הראשון שאפשר להגיד עליהם הוא שהם צבעוניים, מרשימים ויפהפיים. בין הטעמים המיוחדים כאן תמצאו מרמלדת ליצ'י עטופה בגנאש מי ורדים; מרמלדת פסיפלורה בגנאש שוקולד לבן; מרציפן עם גנאש תפוזים; נוגט שומשום קראנצ'י; פרלין רום; פרלין קינמון ודבש; פרלין קפה; פרלין עם נענע, גרידת לימון וודקה; פרלין קרמל וחמאה מלוחה; ופרלין קולי פטל.

כל הפרלינים שניסינו ללא יוצא מן הכלל היו טעימים מאוד, ובעיקר התלהבנו מהמקוריים יותר שבהם, כמו מרמלדת פסיפלורה וגנאש שוקולד לבן ונוגט ושומשום. הפרלינים נמכרים בקופסאות של מ-4 ועד 28 פרלינים, במחירים שנעים בין 29 ל-199 שקלים לקופסה (לא זול בכלל, אבל ידוע ששוקולד איכותי הוא עסק יקר). כמו כן מציעים כאן דפי מרציפן עם מחית פיסטוק; טבלת שוקולד חלב עם שבבי תותים ופטל; שוקולד מריר עם פלחי תפוזים; וטבלת שוקולד קרמל עם שבבי אננס (23-35 שקלים לחבילת דפי מרציפן או טבלת שוקולד).

View this post on Instagram

מרמלדת פסיפלורה עם מעט גרידת ליים כדי שנוכל לשבור את המתיקות של הגנאש שוקולד לבן. חלום . . . #chocolate#chocolates#bonbon#sweets#yum#delicious#darkchocolate#Handmade#yyc#foodstagram#valrhona#tory_chocolates#lemon#refreshing#Seychelles_ii160419#pinkchocolate

A post shared by Tory Chocolate (@tory_chocolates) on

View this post on Instagram

The perfect combination

A post shared by Tory Chocolate (@tory_chocolates) on

כרגע כאמור ניתן להזמין את השוקולדים של טורי רק באינטרנט, בקרוב מתעתדות האחיות לפתוח באזור השרון גם חנות של ממש, שבה יהיה אפשר לרכוש מהמוצרים.

לפרטים נוספים