ביום שלישי הקרוב תוכלו סוף סוף להגיד באמת "פעמיים כי טוב" ולהתכוון לזה: כמדי שנה, בן אנד גריס יציינו ברחבי העולם את "יום הגביע חינם" ויחלקו גביעים עמוסי כל טוב לקהל המלקקים הנאמן בין 16:00 ל-20:00.

המסורת הנדיבה של חלוקת הגביעים החינמיים התחילה ב-1979 במטרה להודות לקהל הצרכנים ולחגוג יחד איתם ובשנת 1990 עשתה המסורת היפה עלייה מבורכת לישראל וכך הפכנו בגאווה גדולה להיות המדינה הראשונה מחוץ לארצות הברית שחוגגים גם אצלה את יום גביע גלידה חינם. אם זאת לא גאווה ישראלית, אנחנו לא יודעים מה כן. עם כל הכבוד לגל גדות האהובה.

עכשיו, אנחנו יודעים שאתם בטח מתחילים להילחץ ולנסות להבין את מי תביאו איתכם, איזה תירוץ תספרו בעבודה כדי להבריז וללכת לזלול והכי הכי חשוב – איזה טעם לקחת. אז תחזיקו חזק, כי אנחנו הולכים לטלטל אתכם: אחרי שאתם מסיימים את הגביע שלכם, אתם יכולים לחזור לתור ולקחת עוד אחד. ואז עוד אחד, ואז זה כבר תלוי בקיבולת שלכם. אין צורך להתבייש, להביא פאות ותחפושות או לספר סיפורים, בן וג'רי מזמינים אתכם מכל הלב להתפנק על הגלידות האהובות כמה שבא לכם.

We’re exactly *one week* away from Free Cone Day and we’re currently eating ice cream cones in preparation.  Join us for the best day of the year and check out the link in our bio for more info. #FREECONEDAY

A post shared by Ben & Jerry's (@benandjerrys) on

הטעמים שיחולקו בשלישי כוללים כאלה שאנחנו פחות מכירים מהפיינטים שנמכרים בסופר, מה שהופך את האירוע לעוד יותר מרגש. ולמקרה שהסתקרנתם, הנה רשימת הטעמים המלאה: שוקולד אגוזים, בננה אגוזים, ברי נייס (גלידת שמנת ותות), דולסה דה לצ'הף קפה, שוקולד, וניל, צ'רי גרסיה, מנטה עוגיות, קפה טופי קראנץ', חמאת פקאן, חמאת בוטנים ועוגיות, חצי אפוי, One love  (גלידת שמנת משובחת עם בננות, קרמל, פרורי עוגיות וחתיכות פאדג), בראוני באטר, קרמל מלוח, קרמל סוטרא, קון סוויט קון, עוגת גבינה ותות, צ'אבי האבי, שוקולד בראוניס, קרם עוגיות, בצק עוגיות, ניו יורק סופר, צ'אנקי מנקי, וניל טופי קראנץ', וניל שוקולד, יוגורט בננה עם חמאת בוטנים, סורבה מנגו וסורבה תות. סדרת הטעמים הטבעוניים האהובה לא תוגש מכיוון שהיא קיימת רק בפיינטים הנמכרים לשימוש ביתי ולא במכלים הגדולים שקיימים בחנויות המפעל.

אז עכשיו כשאתם יודעים הכל לקראת היום החשוב הזה נשאר רק לבחור לאיזו חנות ללכת – ביבנה או בבאר טוביה. בתאבון!