מלון הבוטיק פרא שבצפון הארץ הפך מדובר ביותר מאז פתיחתו השנה. כעת, בהמשך לניסיון להכניס תוכן קולינרי לתוך מגוון מלונות בישראל, גם כאן פתחו השבוע מסעדת שף חדשה תחת הובלתו של רועי דורי (לשעבר מסעדת משייה).

המקום נקרא רוז', והוא מציע ארוחות בוקר, בראנץ' בסופי השבוע, ארוחות צהריים וכמובן ארוחות ערב שכולן מחווה לחומרי הגלם של הגולן: מבשר מבקר שמקורו בגולן, דרך שיכר שנעשה בגולן מוויסקי ועד וורמוטים, וכמובן פירות וירקות מהאזור. המסעדה ממוקמת בלב המלון ברמת הגולן, אבל פונה לא רק ללקוחות המקום אלא גם למגיעים מבחוץ.

מסעדת רוז מלון פרא  (צילום: איה בן עזרי,  יח"צ)
חדש במלון פרא | צילום: איה בן עזרי, יח"צ
מסעדת שף רוז מלון פרא  (צילום: איה בן עזרי,  יח"צ)
גם ארוחות בוקר ובראנץ' | צילום: איה בן עזרי, יח"צ

בשעות הצהריים אפשר למצוא ברוז' אופציות כמו פורל מנחל דן על תבשיל עולש בר, פסטה בעבודת יד עם חצילים שרופים, שניצל פרא עם תפוחי אדמה מדורה וחמוצים ומרק עגבניות ופסטיס (מחירי הצהריים נוחים ונעים בין 42-65 שקלים למנה).

בערב מציעים תפריט רחב בהרבה שכולל מנות כמו דלעת שרופה עם מרינת סירופ דבש וקצף שקדים, סטייק כרוב עם גלייז חמאה וקפה עם גבינת פירוקינו, סלק בטאבון עם גבינת לאבנה ודובדבנים, פילה ברמונדי עם בר בלאן עגבניות שרופות ותבשיל עדשים, חזה ברווז עם קונפי שוק ברוז מפורק ופירה גזר וריזוטו דלעת עם פרמזן ויין.

יש כאן גם סטייקים מנתחים משתנים וקינוחים מקוריים כמו קרם ברולה על בסיס ארטישוק ירושלמי ותימין, ומוס שוקולד עם צ'ילי ומלח ים. המחירים נעים בין 125 שקלים לארוחת בוקר, כ-50-60 שקלים למנות ראשונות והחל מ-62 שקלים למנות עיקריות ועד כ-118 שקלים. בנוסף בסמוך למסעדה נמצא מרתף יינות שבו מבחר יינות מאזור רמת הגולן מיקבים כמו פלטר, שאטו גולן, אודם ועוד.

מסעדת שף רוז מלון פרא דלעת צלויה  (צילום: איה בן עזרי,  יח"צ)
מנות מבוססות גלם מהאזור של רמת הגולן | צילום: איה בן עזרי, יח"צ

ארוחות הבוקר במקום מוגשות משעה שבע וחצי ועד עשר וחצי בבוקר מדי יום, בראנצ'ים של סופי שבוע מוגשים בימים שישי ושבת משמונה ועד שלוש בצהריים; תפריט הצהריים מוגש בימות השבוע משתיים עשרה ועד חמש וארוחת הערב מוגשת החל משעה שש וחצי בערב. ללא ספק, תוספת מסקרנת ואטרקטיבית במיוחד למבחר המסעדות של רמת הגולן. 

רוז'. מלון פרא, רמת הגולן. 077-3311222