רז רהב (צילום: חיים יוסף,  יחסי ציבור )
פותח מסעדה ראשונה. רהב | צילום: חיים יוסף, יחסי ציבור

אם יש לכם אינסטגרם וכמו כל שאר העולם גם אתם מכורים לתצלומי אוכל נוטפי שחיתות וסקס אפיל - אתם כנראה יודעים מי זה רזי ברווזי, כוכב הרשת שידוע בתמונות המגרות שהוא מעלה על בסיס קבוע. אותו ברווזי הוא למעשה שף צעיר בשם רז רהב, שעבד בשנתיים האחרונות תחת השף אוראל קמחי במסעדת פופינה המוצלחת וכן פעל כשף פרטי, ואחרי חודשים ארוכים של טיזינג הוא פותח בקרוב מאוד מסעדה ראשונה משלו.

Grilled Crystal Shrimps, golden nugget pumpkin, pears and prosciutto. #barvazi #gargeran #theartofplating #gastroart #ocdtlv קריסטל שרימפ על הגריל, דלעת, אגסים ופרשוטו.

A photo posted by Raz Rahav (@razi_barvazi) on


Seared goose breast, carrot purée, parsley purée, spiced goose skin-onions crumble, pickled carrot, dill. #barvazi #gargeran #theartofplating #gastroart חזה אווז צרוב, קרם גזר, פירה פטרוזיליה, קראמבל עור אווז מתובל ובצל, גזר מוחמץ ושמיר.

A photo posted by Raz Rahav (@razi_barvazi) on


אם אתם יודעים מה טוב, בואו לפייסבוק שלנו

את המקום, שייקרא OCD, יפתח רהב עם קבוצת יזמים במתחם נגה ביפו, שמתמלא בשנים האחרונות בעוד ועוד מסעדות, בתי קפה וברים שהופכים אותו לאטרקטיבי במיוחד.

רז רהב (צילום: רז רהב, אינסטגרם/צילום מסך)
מהאינסטגרם לצלחת. מנה של רהב | צילום: רז רהב, אינסטגרם/צילום מסך

OCD צפויה להיפתח בחודש פברואר הקרוב ולהיות מסעדה אינטימית במיוחד. כמה אינטימית? 18 מקומות ישיבה בלבד. כמו כן, רהב החליט שהמסעדה תציע רק תפריטים סגורים, מה שאומר שלמעשה תיקחו חלק בחוויה שבה אתם מעניקים לשף שליטה מלאה על הארוחה שלכם.

בהתחשב בגילו הצעיר של רהב, 24, מדובר בחתיכת אתגר: גם קפיצה למים העמוקים בתפקיד ראש מסעדה, וגם הבחירה הלא שגרתית בתפריט טעימות סגור שישתנה מדי יום. ולמרות זאת, אם מסתכלים בחשבון האינסטגרם של רהב הצעיר, OCD יהיה ככל הנראה אחד המקומות המדוברים ביותר של התקופה הקרובה. אנחנו מצפים.

פיר 23 שרימפבורגר (צילום: ערן לוי,  יחסי ציבור )
מנה של ברווזי בארוחה שהגיש לאחרונה בפיר 23 בנמל תל אביב | צילום: ערן לוי, יחסי ציבור

OCD. תרצה 17, מתחם נגה. תל אביב-יפו. 03-5566774. לא כשר.

>> לכל חדשות האוכל