סוף לשותפות ארוכת השנים: אחרי 8 שנים השף יונתן רושפלד וקבוצת עדי'ס לייף סטייל מפרידים כוחות. הקבוצה, השייכת לעדי ועירית שטראוס, רכשה את מסעדת "הרברט סמואל" של רושפלד בשנת 2009, שנתיים לאחר שנפתחה, ומאז השקיעה גם במסעדות הבאות של השף - טאפאס אחד העם, יבנה מונטיפיורי (שנסגרה), עלמה לאונג' וגם הרברט סמואל הרצליה הכשרה. 

מטבחי שף, רושפלד, רושפלד במטבח (צילום: בני גמזו)
יונתן רושפלד. סוף לשותפות המצליחה | צילום: בני גמזו

>> בואו לפייסבוק שלנו

רק לפני חודש סיפרנו לכם שאבי ביטון עוזב את מסעדת אדורה - והנה מוסד תל אביב נוסף נפרד מהשף שהיה הפנים שלו במשך שנים. בעוד ביטון מפנה את האנרגיות שלו עכשיו למסעדה חדשה ביקום - רושפלד יעמיק את יחסיו עם השף עודד סיידא, המבשל איתו מנות ביתיות מתחלפות במסעדת "ארוחת ערב" (לשעבר לונץ), ויחד יפתחו מקום דומה בעל קונספט דומה בשם "ארוחת ערב מהים".

משרד יחסי הציבור של רני רהב, שמנהל את עסקי הקבוצה, מסר: "לאחר 8 שנים של עבודה משותפת ומוצלחת של השף יונתן רושפלד במסעדות Adi’s Lifestyle אנו נפרדים היום ומאחלים ליונתן בהצלחה". 

עוד נמסר כי "מסעדות הקבוצה ממשיכות להתנהל כרגיל וללא שינוי, תחת ניהולם של צוות השפים הצעיר והמוכשר: שף אדיר כהן להרברט סמואל תל אביב, שף קובי אוחיון להרברט סמואל הרצליה במלון ריץ' קרלטון, שף תום פישר למסעדת טאפאס אחד העם, שפית סתוונית מלצר למסעדת עלמה לאונג' במלון הבוטיק עלמה ושף תומר טל להרברט סמואל ירושלים". השלוחה הירושלמית של הרברט תיפתח כמתוכנן לקראת סוף השנה הזאת. 

בימים אלה מצטלם רושפלד לעונה החמישית של "מאסטר שף", שתעלה לאוויר בקיץ.

>> לכל חדשות האוכל