המזנון (צילום: נמרוד סונדרס, אוכל טוב)
גם מחוץ לתל אביב | צילום: נמרוד סונדרס, אוכל טוב

עד היום, כשדיברנו על המסעדות של אייל שני דיברנו תמיד על תל אביב. עם כל הכבוד לשף שהפך כבר מזמן לאימפריה עולמית חוצת גבולות, עם נציגויות באוסטרליה, אירופה וארה"ב, בכל הנוגע בפעילות כאן בארץ - שני וקבוצת החבר'ה הטובים שלו נותרו תמיד בגבולות הצפופים של תל אביב. 

אבל כל זה עומד להשתנות: בשנתיים הקרובות, כך נודע לנו עכשיו רשמית, ירחיבו השף וקבוצת המסעדנות שלו את פעילותם עם לא פחות מ-8 סניפים שונים למזנון, כולם מחוץ לתל אביב. הראשון ייפתח בחודשים הקרובים במתחם חדש בכניסה לקריית ענבים, ובנוסף אליו נמצא בימים אלה בדיונים סופיים סניף במרכז המסחרי בצומת בני דרור. 

ההתרחבות של המזנון בישראל מגיעה במקביל להתרחבות מאסיבית שלו בכל העולם: סניף חדש של המזנון צפוי להיפתח בלקסינגטון, ניו יורק, ולאחרונה נחתם חוזה על הפעלת מזנון גם באצטדיון המטס ה-Citi Field, שיתחיל לפעול כבר בחודש הבא. בכך ירחיב שני משמעותית את דריסת הרגל הקולינרית שלו בניו יורק, שבה כזכור פועלות גם גרסה יוקרתית של מסעדת הסלון, גרסה של צפון אברקסס (שהחלה כסניף של המזנון ושינתה פניה) וסניף של המזנון בצ'לסי מרקט.

המזנון (צילום: נמרוד סונדרס, אוכל טוב)
קלאסיקה. המזנון | צילום: נמרוד סונדרס, אוכל טוב

במקביל מפעיל שני בתל אביב לא פחות מתשעה מקומות, ובקרוב הוא צפוי להכריז על פרויקטים חדשים במיקומים מסקרנים בעיר. תישארו איתנו, מבטיחים לעדכן.