יש הרבה מוסדות שווארמה בישראל, וכל אחד מהם מוכן להישבע שהוא הדבר האמיתי. אנחנו לא אוהבים להתעסק בהכרזות וחלוקת תארים לטוב ביותר, אבל תמיד שמחים לפרגן למי שמגיע לו, וזה בדיוק המקרה של שווארמה כחלון בשוק העירוני הישן בנתיבות. מוסד בן שלושה עשורים שמצליח להיות המסעדה העמוסה ביותר בעיר, בכל שעה של היום.לא משנה מתי תיכנסו לשווארמה כחלון - את פניכם יקבל תור גדול של סועדים. חלקם תושבי נתיבות שאוכלים כאן באופן קבוע כבר שנים וחלקם ששמעו על המוסד מכל הארץ, הגיעו, והתמכרו לטעם. מלבד שווארמה אפשר למצוא כאן גם שיפודים, אבל הסיפור פה לטעמנו הוא שיפוד השווארמה הגדול (מדובר בשווארמת הודו) שמסתובב עד לצלייה מושלמת. את השווארמה כאן תוכלו לאכול בפיתה או בבגט, שלא מפסיקים לזרום חמים מהתנורים בחדר האחורי. והמחיר? 37 שקלים למנה.

View this post on Instagram

כשזה תוקף אותך ב-11 בבוקר #כחלון

A post shared by David Portal (@david_portal19) on

View this post on Instagram

מה לשים לך בפיתה ??

A post shared by השווארמה של כחלון נתיבות (@shawarma_shel_kahlon) onאנחנו טעמנו כאן פיתה קלאסית עם מילוי של חריף (שהוא מאוד חרי- ראו הוזהרתם) וסלט חצילים סודי שמכינים במקום ומקפיץ את המנה. הדבר הראשון שצריך להגיד על השווארמה כאן הוא שהיא עשויה היטב: איזון מעולה בין שומן לבשר ובין פריכות לעסיסיות. לנו לא היה צורך, אבל מי שמחפש להעשיר את הפיתה בעוד סלטים, ימצא כאן שלל גדול של חמוצים שעושים לבד והמון סלטים פשוטים כמו גם מקוריים שמתחלפים כל הזמן וישדרגו לכם כל ביס.

אז האם מדובר בשווארמה הטובה ביותר בדרום? אנחנו לא קופצים בהצהרות. אבל מה שבטוח, מאות האנשים שפוקדים את המקום הזה מדי יום לא טועים, ובמסע הבא שלכם דרומה, אם אתם חובבי שווארמה, אתם חייבים להכניס את כחלון לרשימת הטעימות שלכם.

שווארמה כחלון. השוק העירוני הישן, נתיבות. טלפון: 052-7496440