הטרנד של הגשת מנות שהן כמה שיותר מופרזות ומושחתות התחיל בישראל כבר לפני כשנה, אז הוצפנו במילקשייקים עם אינספור רכיבים, המבורגרים עם יותר מדי קומות, ובאופן כללי סדרה של מנות פוטוגניות ומפוצצות קלוריות. יחד עם ההתחזקות של הרשתות החברתיות והרצון של כולנו לקבל כמה שיותר לייקים, נראה שמגמת האוכל המוגזם (ולעיתים גם המופרך) לא עוצרת ורק מתחזקת.

הבשורה החודשית והמוגזמת מגיעה הפעם מכיוונה של מסעדת ההמבורגרים ביטי (BT) באילת שהחל מהשבוע מגישה המאכל ההזוי הבא: קרמבורגר. כן, קרמבורגר, והוא מכיל בדיוק את מה שאתם חושבים עליוף קרמבו (במקרה הזה יותר נכון להגיד ציפוי של שוקולד בצורה של קרמבו), ובתוכו: המבורגר של ממש בתוספת כבד אווז. מה? כן כן. קראתם נכון.

המבורגר הקרמבו הזה הומצא לטענת בעלי המקום בעיקר כי באילת אין חורף של ממש, ולכן אין לתושבי העיר תירוץ אמיתי לאכילת חטיף החורף המסורתי. למראה המנה החדשה אנחנו מודים שנותרנו מעט סקפטיים, בטח אחרי ששמענו את הסיבה ליצירתו, וגם המחיר שלו השאיר אותנו עם גבה מורמת אחרי שגילינו שהתענוג (?) הזה יעלה 69 שקלים למנה.

סופלה שוקולד ענק, מקס ברנר (צילום: אפיק גבאי, יחסי ציבור)
מוכנים לזה? סופלה הענק של מקס ברנר | צילום: אפיק גבאי, יחסי ציבור


אגב, המבורגר הקרמבו ממש לא לבד בחורף הנוכחי, ואליו מצטרף הסופלה הגדול בישראל מבית מקס ברנר; קינוח שוקולד במשקל כבד ששוקל לא פחות מחצי קילו ויעלה לכם 149 שקלים. הקינוח המטורף הזה הפך תוך זמן קצר לתופעה ויראלית, כמו שקורה למרבית המאכלים המופרזים בסגנון, שלטעמנו, נרכשים בעיקר בשביל תצלום באינסטגרם והרבה פחות בגלל הטעם שככל הנראה עובר שיבוש של ממש. האם הטרנד הזה עושה לכם יותר חשק או יותר בחילה? צפו בסרטון ותחליטו בעצמכם.