סנדוויץ' רוסטביף, ג'וני קריספי
סנדוויץ' רוסטביף של ג'וני קריספי. טוב, במשלוח זה לא נראה בול ככה | צילום: שי בן אפרים, יחסי ציבור

"הסנדוויץ' הטוב בעולם!" מכריז על עצמו ג'וני קריספי ביומרנות, באתר המושקע שמציע המון סוגי סנדוויצ'ים וגם בלוג בשם "החיים על פי ג'וני" שבו פוסט אחד בלבד המוקדש לאופנועי שטח. אולי מדובר במיתוג מכוון של ג'וני קריספי כאוכל לבנים, ככל הנראה תחת ההנחה שרק גברים יאכלו בגט עם בשר תוך כדי קריאת פוסטים על מנועי 300 סמ"ק – אבל אנחנו החלטנו לנסות אותם בכל זאת. גבר ואישה שאדישים לאופנועי שטח אבל תמיד שמחים לבשר בבצק.

>> בואו להזיל ריר בפייסבוק שלנו

הסנדוויצ'ים של ג'וני קריספי מגיעים בבגט לבן או כפרי שנאפה במקום, ואפשר לבחור משלוש קטגוריות – ג'וני עוף, ג'וני בשר וג'וני צמחוני. יש גם ג'וני סלטים אבל לא יצא לנו לדגום. ההזמנה שלנו, שהתבצעה דרך האתר הנוח, כללה עסקית של שלושה סנדוויצ'ים ותוספת ב-99 שקלים. שזה אחלה מחיר לארוחה מאוד משביעה לשלושה אנשים שיכולים לסגור צהריים משרדי ב-30 שקלים לאדם, 40 עם משלוח וטיפ. הסנדוויצ'ים שנבחרו כללו רוסטביף, סלופי ג'ו ושניצל קריספי. התוספת: מיקס צ'יפס וטבעות בצל, והוספנו גם פוטטו קריספי. הדגשנו שלל הערות ובקשות לשינויים בעת ההזמנה, מה שהוביל לטלפון אדיב שביקש לעבור עליהן איתנו אחת אחת, שזה יסודי ונחמד.

ג'וני קריספי - סנדוויץ' רוסטביף
זה יותר הכיוון. אבל עדיין - טעים! | צילום: נטע חוטר, אוכל טוב

חונק או מפנק?

בדיוק שעה לאחר מכן הגיע המשלוח, ונרשמה הפדיחה הראשונה – צלצול נמרץ בפעמון הדלת, למרות שביקשנו במפורש שלא. טעות אנוש, נכון, אבל כזאת שגבתה את שנתו של תינוק משתעל שנאלצתי להרדים בחזרה בנחישות, ובנחישות הכוונה לכך ש-5 דקות לאחר מכן הוא כבר לעס איתנו שניצל קריספי מול הטלוויזיה בערנות מוחלטת, תוך שירת "אדון שוקו" ומחיאות כפיים קצובות. בעיה נוספת – לא ברור אם מדובר במדיניות או סתם שכחה חד פעמית, אבל בינות לקופסאות הקרטון הנאות והממותגות לא הסתתרו מפיות, סכו"ם, רטבים – כלום. ואני לא מדברת כאן על רוטבי בורגראנץ' משוכללים – אפילו קטשופ לא הגיע. איך אפשר לשלוח צ'יפס בלי קטשופ? מי רוצה לחיות בעולם שבו צ'יפס נשלח בלי קטשופ?

עוד באוכל טוב:

 

ג'וני קריספי - פוטטוס
הפוטטוס. ההברקה הגדולה במשלוח | צילום: נטע חוטר, אוכל טוב

ואתם בטח תוהים, האם באמת מדובר בסנדוויץ' הכי טוב בעולם? התשובה היא לא, אבל אחלה סנדוויצ'ים. הם הגיעו בבגטים טריים וחמים (שנאפים במקום, כך נכתב באתר) שלמרות נטייתם של בגטים להתייבש קצת מבפנים היו רכים ומעולים ממש. מילוי הבשר היה נדיב ודי טעים – הסלופי ג'ו, כמנהגו, הרגיש קצת כמו בולונז בבגט. הוא הגיע עם בצל מטוגן ורוטב ברביקיו והיה יותר ממספק. לא מעיף מוח, אכלנו כבר סלופים טובים יותר, אבל לסוגו ולמחירו הוא היה אחלה לגמרי. הרוסטביף היה מאוד טעים: הרבה חתיכות חמימות שצורפו לאיולי צ'ילי, מלפפון חמוץ, עגבנייה, בצל סגול וחצילים, שהתבררו כשילוב די מוצלח. סנדוויץ' עסיסי, רטוב ומלא בטעמים. השניצל קריספי היה סטנדרטי ולא מעניין במיוחד. הוא היה חם וטרי, שזה די מספיק לשניצל, אבל למרות ממרח לימונים פיקנטי ואריסה, שלא נמרחו בנדיבות גדולה מספיק, הוא פשוט לא היה מעניין. אגב, זה היה נפתר אם היו מגיעים בצד כמה רטבים אבל כאמור, קופחנו.

בגזרת התוספות, מיקס טבעות הבצל והצ'יפס היה נחמד. כלומר, טבעות הבצל היו מוצלחות מאוד בדרכן השמנונית הרגילה, והצ'יפס, כמו שקורה פעמים רבות במשלוח, הגיע קצת עצוב ומסמורטט. קצת קטשופ הועיל מאוד, מזל שהיה בבית. ההפתעה הייתה הפוטטוס, שהיו שמנמנים, רכים מבפנים וקריספיים מבחוץ. תוספת מושלמת. אז אולי ג'וני קריספי הוא לא הסנדוויץ' הכי טוב בעולם, אבל הוא גם לא צריך להיות. הוא סוגר פינה והוא תמורה מצוינת לכסף, וזה לגמרי מספיק.

ג'וני קריספי, הזמנה באתר או ב-9905*.

הזמנה: דרך האתר עם גיבוי טלפוני יעיל ואדיב.
זמן משלוח: הבטיחו שעה והגיעו על הדקה, הכל היה חם.
אריזה: נאה ונוחה, אבל נעדרת מפיות, סכו"ם ורטבים. עולם שלישי.
מחיר: 124 שקלים לשלושה סנדוויצ'ים די גדולים ושתי תוספות.
משלוח: 10 שקלים.
בקשות מיוחדות: שינויים בסנדוויצ'ים נענו בברכה, אבל צלצלו בפעמון ועל זה נתקשה לסלוח.

 
ג'וני קריספי - צ'יפס וטבעות בצל
הצ'יפס וטבעות הבצל. קטשופ, מישהו? | צילום: נטע חוטר, אוכל טוב
>> בפעם שעברה בדקנו את המשלוח של מסעדת האחים