טנדורי

מה הזמנו? השלב הראשון בהזמנה מטנדורי הוא מינימום משלוח של 70 שקלים, ודמי המשלוח לרמת החייל היו 16 שקלים. מנת הפלאק פניר, לצערנו, לא נכללת בהצעה העסקית של טנדורי שכוללת ברובה מנות עוף. לכן נאלצנו לשלם 69 שקלים על מנה אחת. בנוסף, חשבנו שיתעלמו מהשקל הבודד שחסר לנו להשלמת דרישת המינימום של המשלוח. אך לצערנו זה לא היה המצב ונאלצנו להוסיף בקבוק שתייה, עליו שילמנו 12 שקלים נוספים. מה שהקפיץ את עלות המשלוח כולו ל-97 שקלים לארוחת צהרים.

זמן משלוח: שעה וחצי.

בקצרה: אוכל הודי הוא לא אוכל אסתטי במיוחד. בוודאי שלא במשלוחים. לכן לא הפתיע אותנו כשהמנה של טנדורי לא הייתה יפה במיוחד. עם זאת, מכמויות השמן שבתוכה דווקא הופתענו. הן היו אדירות וזה היה מתסכל, אבל במבחן הטעם הפלאק פניר של טנדורי היה פשוט נהדר: טעים, עשיר, ונותן תחושה אמיתית של חו"ל. המנה הגיעה לצד לחם הודי שהיה טוב ושלישיית מטבלים ססגונית. הכול היה טעים ומשביע. אממה, נקודה רצינית לרעת טנדורי הייתה המחיר.

בשורה התחתונה: טעים מאוד, יקר מאוד.

אין תמונה
פלאק פניר בטנדורי. לא יפה אבל טעים

אינדירה

מה הזמנו? מינימום משלוח 60 שקלים יחד עם דמי משלוח של 14 שקלים. הזמנו ארוחה עסקית של פלאק פניר (בתוספת 10 שקלים), שהגיעה עם מרק עדשים, סלט, אורז ונאן שום. מחיר לארוחה: 70 שקלים, והוספנו קולה זירו בעלות 6 שקלים. סה"כ: 76 שקלים. כולל דמי משלוח: 90 שקלים.

זמן משלוח: 95 דקות.

בקצרה: המשלוח של אינדירה היה אכזבה עוד לפני שטעמנו ממנו. השליח של המסעדה הגיע למערכת והתנהג בגסות רוח איומה, סירב להחזיר לנו עודף על המשלוח וברח בטרם הספקנו לצאת מההלם. גם במבחן הטעם המשלוח לא היה הצלחה גדולה. מעבר למראה לא נאה של חמגשית ובתוכה אורז בצבעים מוזרים וסלט עייף, מנת הפלאק פניר עצמה הייתה מאכזבת. הפניר הייתה טעימה כשלעצמה, אבל במכלול המנה לא עבדה, הייתה קטנה יחסית לזו מטנדורי ונותרה ברובה על החמגשית גם אחרי שסיימנו לאכול. כל זה עוד לפני שהתייחסנו למחירים הגבוהים של המשלוח והמנות.

בשורה התחתונה: אהבנו תמיד להזמין מאינדירה, אבל אחרי הפעם הזאת קשה לנו להאמין שזה יקרה שוב.

והמנצחת היא: המנצחת של הקרב ההודי היא באופן מפתיע טנדורי, שהוכיחה את עצמה כמסעדה אותנטית, חביבה וטעימה במיוחד, אם כי מעט יקרה.

אינדירה פלאק פניר
פלאק פניר באינדירה | צילום: רלי, יחסי ציבור

>> בפעם שעברה ערכנו את מבחן הריזוטו הגדול