בחודשים האחרונים, מאז נכנסה לחיינו מגפת הקורונה, חווינו המון אירועים שלא נשכח, כאלה שגרמו לנו להתגעגע לדברים שעד היום תפסנו כמובנים מאליהם. חלק מהגעגועים היו קטנים יחסית וחלקם כל כך גדולים עד שהרגשנו שהלב עומד להתפוצץ מהתרגשות. זוכרים כמה התגעגעתם לשתות את הקפה של הבוקר עם החבר במשרד? או ללכת אל החברה הכי טובה כדי לעשות כלום ביחד? תודו שאפילו התגעגעתם אל הבחור הזה בחדר הכושר שתמיד תופס שני מכשירים. וזה עוד לפני שהזכרנו את הריחוק הכפוי מסבא וסבתא, כמה התגעגעתם לחיבוק שלהם? עכשיו כל מה שנותר להתגעגע אליו, הוא הביס הטעים במנה שאנחנו הכי אוהבים. לשמחתנו, עולם הקולינאריה חוזר אל חיינו.

אז כן, אחרי שבועות ארוכים מאוד של געגועים, נדמה שגם אחת ההשפעות המורכבות ביותר של הקורונה - סגירתם של המסעדות, דוכני המזון ובתי הקפה, הגיעה סוף סוף לסיומה. מעכשיו תוכלו לחזור לאכול את המנות שאתם כל כך אוהבים. ענף המזון והמסעדות בישראל חווה משבר גדול בזמן הקורונה - מדובר בענף שמפרנס עשרות אלפי משפחות, לא רק את בעלי עסקים, אלא גם מלצרים, ברמנים, מארחות והמון ספקים שאיבדו את היכולת שלהם לפרנס בתקופה האחרונה. חשוב לזכור שמאחורי המנות והטעמים שאנחנו כל כך אוהבים עומדים אנשים ששמו את חייהם על הכף, לקחו הלוואות והשקיעו אלפי שעות כדי להפוך את החלום שלהם לטעם שאליו התגעגענו. בדיוק בגלל זה החליטה חברת קוקה-קולה ישראל להתייצב לצד בעלי העסקים שנפגעו.

אוכל רחוב
חוזרים לאכול ולתמוך בעסקים בענף המזון

תחת הכותרת ״אוכלים טוב, עושים טוב״ קוראים בקוקה-קולה לחזור לאכול ולתמוך בעסקים בענף המזון. כמו כן, יזמו בחברה יום ארצי שכולו אהבה ופרגון לעסקים האהובים עליכם. ביום חמישי (ה-4/6), כולכם מוזמנים לצאת ולאכול במקומות שאתם הכי אוהבים (בין השעות 12:00-16:00), להזמין מנה עיקרית ולקבל פחית קוקה-קולה במתנה. זאת ההזדמנות שלכם לפרגן לאותם בעלי עסקים שהתגעגעו אליכם ורק חיכו ליום בו יוכלו לחזור ולהגיש לכם את ביסים בליווי השאלה "עוד קצת טחינה בצד?" בנוסף, אתם מוזמנים להשתתף בפעילות התיוגים של ״אוכלים טוב, עושים טוב״: אם יצאתם לאכול בחוץ בין התאריכים ה-4/6 וה-10/6, אתם מוזמנים להעלות לסטורי תמונה או סרטון עם המנה שהזמנתם ותיוג של עמוד קוקה-קולה באינסטגרם cocacola_il@ ואולי תוכלו לזכות במיני מקרר מתנה.

״רצינו לתת לבעלי העסקים והדוכנים את הבמה לקרוא לקהל שאליו כל כך התגעגעו, כדי שיצאו ויחזרו לאכול אצלם בעסק. אנחנו בקוקה-קולה נשמח לראות את עם ישראל חוזר לאכול (גם) בחוץ״, אומרת מנהלת שיווק המותגים, אורלי פלקס על המהלך, ״יש כאן אלפי עסקים קטנים וגדולים שלא עבדו במשך חודשים. עסקים שעובדים איתנו במשך שנים ארוכות ויש להם קהל רחב שהתגעגע אליהם במהלך המשבר הכי גדול שחווה ענף המזון בארץ. אני מקווה שהקהל ינצל את היום הזה כדי לצאת ולפרגן לעסקים. אנחנו מצדנו שמחים לחלק לכל מי שיגיע פחית קוקה-קולה כדי לעודד את החזרה לאכילה בחוץ״. זה הזמן להיכנס לאתר המבצע ולחפש בין אלפי העסקים את המקום שאתם הכי אוהבים, לצאת לאכול בו ב-4/6 בין השעות 12:00-16:00 (שימו לב, ייתכן ותצטרכו להזמין מקום) ואל תדאגו - הקולה עלינו.