המסעדה

פיצה פלורה. משלוח למרכז העיר.

אזור החלוקה

לא לכל ירושלים, צריך לבדוק.

שורה תחתונה

אחרי ימים של ערמות כלים בכיור, כל כך כיף לאכול אוכל שלא דורש כלים או סכו"ם: פיצה טעימה, סלט מדהים וקינוח כיפי. שילוב אלוהי.

משלוח שהגיע במהירות שיא (צילום: צילום ביתי, אוכל טוב)
משלוח שהגיע במהירות שיא | צילום: צילום ביתי, אוכל טוב

האוכל

הזמנו פיצה פלורה עם רוקט ופרמזן (53 שקלים), סלט חסה (38 שקלים) וטירמיסו (32 שקלים). בתוספת דמי משלוח של 15 שקלים וטיפ של 13 שקלים (10%), שילמנו בסך הכל 151 שקלים.

סלט החסה היה משגע: צ'אנקים קריספיים של חסת אייסברג, רוטב ויניגרט חרדל, המון גבינה כחולה והמון קרוטונים, תוספת מעולה ומרעננת ליד הפיצה.

 

סלט חסה. תוספת מצוינת ליד פיצה (צילום: צילום ביתי, אוכל טוב)
סלט חסה. תוספת מצוינת ליד פיצה | צילום: צילום ביתי, אוכל טוב

הפיצה הגיעה בקופסת קרטון, ואילו התוספות, רוקט ופרמזן, הגיעו בצד ואנחנו פיזרנו אותן בעצמנו על הפיצה, שהגיעה חמה מאוד והייתה סופר טעימה. היחס בין הגבינה-רוטב-בצק היה מושלם. זאת פיצה מצוינת שהייתה טובה באותה המידה כמו שאוכלים אותה במקום. אצלנו בבית אוכל בלי חריף זה לא אוכל, וביקשנו בהזמנה שישלחו לנו אקסטרה חריף (צ'ילי אדום בשמן זית). לא אכזבו אותנו ושלחו מלא חריף בצד, הרבה  יותר ממה שציפינו.

 

פיצה פלורה בתוספת פרמזן ורוקט (צילום: צילום ביתי, אוכל טוב)
פיצה פלורה בתוספת פרמזן ורוקט | צילום: צילום ביתי, אוכל טוב

 הטירמיסו, שעד היום טרם אכלנו בפלורה, היה טעים מאוד. לא מתוק מדי והוא גם הרגיש טרי, ממש מעדן. קינוח קליל וכיפי אחרי פיצה.

טירמיסו של פיצה פלורה (צילום: צילום ביתי, אוכל טוב)
טירמיסו של פיצה פלורה | צילום: צילום ביתי, אוכל טוב

הזמן

וואו, למרות  שתהליך ההזמנה לא היה קצר, מרגע  שנגמרה השיחה, ועד שהשליח הגיע עברו רק  8דקות (באמת ,כאילו שהוא חיכה מתחת לבית)! היינו בשוק כשהוא דפק בדלת.

היגיינת שליח

החלפנו ברכות, ובסך הכל עברו רק שניות אחדות מהרגע שפתחנו את הדלת עד שסגרנו אותה עם פיצה לוהטת  ביד.

עוזר לשכוח?

אין ספק. קצת אחרי הארוחה יאנו לסיבוב התרעננות ואז אחרי 100 מטרים נזכרנו. הארוחה הייתה מצוינת וכמעט הצלחנו לדמיין ת עצמנו על הבר בפלורה, נהנים מהוויב הקולי של רחובות ירושלים, ששוב עמוסים והומים.

אחרי שכל זה ייגמר

נרוץ לשם, ונזמין מנה אחת מכל סוג בתפריט. טוב אולי לא, אבל אין ספק שנחזור לאכול שם ואולי מדי פעם, כשנרצה להתפנק, גם נזמין שוב.