המסעדה

פאפא ג'ונס. מדובר ברשת עם סניפים ברחבי הארץ, אנחנו הזמנו מסניף רחובות, רחוב מוטי קינד 10.

אזור החלוקה

רחובות והסביבה (רחובות, כפר בילו, נס ציונה, גאליה, גבעת ברנר, שילר)

שורה תחתונה

פיצה חמה, איכותית וטעימה, במחיר ממוצע לפיצרייה באזור. האתר ידידותי למשתמש ונוח לתפעול, גם למאותגרים טכנולוגית שבינינו, והפיצה עצמה נדיבה בגבינה ובתוספות, מה שלצערנו לא ברור מאליו במקומות אחרים. ולא פחות חשוב - לא נגבתה עלות נוספת עבור המשלוח.

האוכל

במסגרת הטבה שהוצעה באתר הזמנו שתי פיצות מרגריטה משפחתיות ב-99 שקלים. על חצי אחד של הפיצה הראשונה הוספנו נקניק פפרוני (6 שקלים לחצי פיצה) ועל החצי השני תערובת 3 גבינות (כנ"ל). את הפיצה השנייה כיסינו למחצה בפטריות (4.95 שקלים לחצי), ואת החצי השני השארנו נטורל. הזמנו גם אצבעות גבינה ב-15 שקלים.

פיצה פפרוני ו-3 גבינות, פאפא ג'ונס (צילום: רון בר-אל, mako אוכל)
חצי פפרוני חצי 3 גבינות. פאפא ג'ונס | צילום: רון בר-אל, mako אוכל
פיצה פטריות, פאפא ג'ונס (צילום: רון בר-אל, mako אוכל)
חצי פטריות חצי כלום | צילום: רון בר-אל, mako אוכל

הדבר הראשון שתפס את עינינו היה מה שנקרא "הקשה" של הפיצה, שהיה עבה מהרגיל ועלול היה לרמז על כבדות יתרה של הפיצה כולה. למרבה השמחה אותו קשה התגלה כאוורירי ורך במיוחד, קצת כמו פוקצ'ה. שאר הפיצה הייתה דקה יחסית, למרות שלא בחרנו באפשרות הזו בהזמנה. הפיצה הייתה חמה מאוד והאיזון בצק-רוטב-תוספות היה בדיוק מה שרצינו שיהיה.

מקלות הגבינה שהזמנו לצד הפיצה היו נחמדים ולא מעבר לזה. בהתחשב בקלוריות שכרוכות בהם, ייתכן שמוטב היה לוותר עליהם ולשמור את עצמנו לפיצה בלבד.

הזמן

באתר הבטיחו משלוח תוך 30 דקות, בפועל לקח לו 35 דקות. אבל איננו קטנוניים.

היגיינת השליח

שמר על שני מטרים, אבל למרבה הצער לא עטה מסכה. 

אצבעות גבינה, פאפא ג'ונס (צילום: רון בר-אל, mako אוכל)
וואללה, לא חובה. אצבעות גבינה | צילום: רון בר-אל, mako אוכל

עוזר לשכוח?

ללא ספק. למרות העומס הגובר על משלוחי הפיצה, פאפא ג'ונס הצליחו להביא לנו הביתה פיצה חמה וטעימה בזמן קצר. אז אומנם ניתן לטעון שמשלוחי הפיצה לא באמת עברו טלטלה עם המעבר למסעדנות קורונה, וזה אפילו יהיה נכון - אבל השאלה היא אז מה. בסופו של יום אנחנו מקבלים משלוח מהיר ולא יקר ופיצה טעימה, שילוב שהוא נכס עם ובלי קורונה.

אחרי שכל זה ייגמר

ברור שנמשיך להזמין. מדובר בפיצה.