כמו שזה נראה כרגע, לא נוכל לשבת במסעדות לפחות עד אמצע יוני, אבל לפחות ההנחיות החדשות מאפשרות בנוסף למשלוחים גם איסוף עצמי (למרות שמי בכלל רוצה לצאת עכשיו כשכבר חם בחוץ?). המצב עדיין מוזר ומבלבל, אבל דבר אחד בטוח: אנחנו כל הזמן רעבים.

פיצה פלורה בתוספת פרמזן ורוקט (צילום: צילום ביתי, אוכל טוב)
משלוח מפיצה פלורה. טוב כמעט כמו לאכול פיצה במקום | צילום: צילום ביתי, אוכל טוב

בין אם אתם עדיין בבית ובין אם חזרתם כבר למשרד: כשלא בא לבשל ורוצים להתפנק האופציה הכי טובה היא להזמין משלוח, אבל מאיפה? כשהכל משתנה בתדירות כל כך גבוהה, קשה לדעת אילו מקומות פתוחים בכלל, ואילו עושים משלוחים לאזור שלכם? באפליקציית easy עושים הכל כדי שתישארו מעודכנים, ומזמינים את בעלי העסקים לעדכן (ללא עלות) את פרטי הפעילות שלהם: שעות הפתיחה, האם אפשר להזמין משלוח ולאן, האם מאפשרים טייק אווי וכן הלאה. את כל המידע הזה תוכלו למצוא בקלות בהקלקה על כפתור "עד הבית" באתר ובאפליקציה, ועכשיו רק נשאר להחליט מה בא לכם , ולהזמין בקליק.

מתלבטים מה הכי כדאי להזמין באזור ירושלים? תשמחו לדעת שבבירתנו האהובה קיימות לא מעט אופציות למסעדות מעולות ה מהן תוכלו להזמין. אנחנו כבר הספקנו להתפעל ממהירות המשלוח של פיצה פלורה המצוינת, התפנקנו עם פרנץ' טוסט (ועוד כמה מנות) מזוני, ולמדנו על בשרנו עם ההזמנה מדיינר R&R  שלא כל אוכל טוב עובד גם במשלוח (אבל חלק דווקא ממש עובד).