שי אביבי - שחקן

סטטוס: נשוי +2

תאריך לידה: 29/04/1964

אביבי נולד וגדל בעכו, ואת החשיפה המשמעותית שלו קיבל, איך לא, כאשר שיחק בשנת 1994 ב״חמישייה הקאמרית״. לפני כן, למי שזוכר הוא גם היה מנחה בערוץ הילדים, בגלגולו הראשון כשעוד נקרא ״ערוץ 6״. מאוחר יותר הנחה אביבי מספר תכניות, ביניהם השעשועון ״כוכבים בריבוע״ שנחל הצלחה רבה. בשנת 2000 הוא כיכב בסדרת הדרמה ״הבורגנים״ שזכתה גם היא להצלחה רבה, ולאחר מכן עבר לצד השני של המצלמה - אל מאחורי הקלעים. אביבי היה חלק מהפקות טלוויזיה רבות, ובשנת 2005 מונה לראש מחלקת התוכן של ערוץ 10. מה שכנראה לא ידעתם עליו, היא העובדה שהוא פעיל בתחומים סביבתיים רבים כאשר הבולט בהם הוא המאבק לזכויות בעלי חיים. ובקשר ישיר לעובדה האחרונה - הוא גם הולך לבשל לאורך העונה אוכל צמחוני. האם המאסטר שף VIP הראשון של ישראל הוא בכלל צמחוני?

מי אתה שי אביבי?

"אני שחקן כבר די הרבה שנים, עשיתי תכניות לילדים, קומדיות, דרמות, סדרת מתח מופלאה אחת (תמרות עשן). אבל ההתפוצצות של זיקוקי הדינור שהייתי חלק ממנה זאת החמישייה הקאמרית".


איך אתה קשור לבישול?

"בישול הוא אהבה גדולה שלי, אני מבשל צימחוני ואני חושב שאני טוב בזה. הקשר בין בישול למשחק הוא שבשני השדות האלו אתה עושה משהו וכמהה למחיאות כפיים".

איך הגעת למאסטר שף VIP?

"מהרגע ששמעתי שיש עונת VIP למאסטר שף, באתי למיכל אישתי ואמרתי לה 'אין מצב שאני הולך', ומניתי את כל נורות האזהרה והעניינים שהמוח שלי סיפר לי עליהם. והיא שאלה אותי – 'זה מרגש אותך?' ואמרתי 'זה מסעיר אותי'. אז היא אמרה לי – 'לך על זה, כל השאר זה שטויות'".

בואו להכיר את כל חברי הנבחרת של מאסטר שף VIP