עד היום, בת-שי עוז מצאה את עצמה בכל משימות ההדחה מאז שהחלה התוכנית, אבל במשימה האחרונה זה השתנה: לא רק שהיא הצליחה לעלות למרפסת, היא גם הגיעה למשימת ההצטיינות ראשונה בתולדות מאסטר שף, בה תתמודד במוצ"ש הקרוב (אחרי החדשות בקשת 12), ואולי תזכה לקבל סיכת הצטיינות בה תוכל להשתמש לפני משימת הדחה ולהינצל ממנה. האם היא תצליח? נחכה ונראה.

אבל עד שזה יקרה, לבת-שי חיכתה השבוע הפתעה מיוחדת מלא אחרת מאשר דנה פרידר האחת והיחידה. השחקנית העלתה סרטון לאינסטגרם שלה, אותו צילמה יחד עם השחקן עומר עציון – ובו השניים מבצעים משימת הדחה, כשהאתגר הוא להכין כוס קפה משובחת. פרידר אחראית על החיקוי (המעולה יש לציין) של בת-שי, ואילו עציון על החיקויים של שלושת השופטים הגברים - חיים כהן, אייל שני וישראל אהרוני.

View this post on Instagram

A post shared by Dana Frider (@danafrider)

פרידר בתפקיד בת-שי, מתמודדת עם הקשיים שבמשימה כשמדי פעם אחד השופטים מסייע לה ומדריך אותה תוך כדי. "אני לא מתרגשת ממשימות הדחה, כי כאילו זה רק אומר שרוצים לראות ממני עוד", אומרת בת-שי פרידר. ואם החיקוי המדויק והקורע הזה לא מספיק, עציון לגמרי הפתיע אותנו עם חיקויים מעולים של השופטים, שאם לרגע עוצמים עיניים - זה מרגיש כאילו הקטע נלקח היישר מתוך התוכנית. אבל שם זה לא נגמר, כי לקינוח – עציון נתן לנו טעימה גם מהמתמודד אסף דיי, ופה לחלוטין נגמרו לנו המילים.

בת-שי הנרגשת עשתה לייק לפרידר, והאחרונה הגיבה בהתלהבות "בת-שי עשתה לנו לייק" כשהיא מתייגת אותה ואת עציון. מושא החיקוי מיהרה להגיב גם היא וכתבה: "ברור נו מה, דוגלת בנערה חשמלית כדרך חיים" והזכירה לנו נשכחות מפסטיגל 2007. אם כל השיח הזה לא הספיק, בת-שי ואסף צילמו תגובה מצחיקה משלהם שגם אותה פרידר שיתפה בשמחה. אז חברי ארץ נהדרת שימו עין, כי אין ספק שזה אחד הסרטונים המוצלחים שראינו בזמן האחרון.