החיוך של בת-שי עוז הוא סימן הההיכר שלה בנבחרת של מאסטר שף, אבל אז הגיעה משימה אחת וקציצה שחשפו את הכאב שמסתתר מאחורי השמחה המתפרצת שאנחנו רואים על המסך. באודישן הראשון מול השופטים, בת-שי שיתפה באומץ מעט מסיפור החיים המורכב שמלווה אותה, ועל הדודה שגידלה אותה באהבה לאחר שעברה התעללות מצד אביה ויצאה מהבית.

הערב במשימת ההדחה (שלישי אחרי החדשות, קשת 12), בת-שי תנסה לשחזר את הקציצות האהובות של דודה שלה אבל זה לא הולך להיות פשוט כשכל כך הרבה רגש מעורב במנה. "כשאני ואח שלי גרנו אצל אבא שלי לא אכלנו אף פעם יותר מדי מסודר, זה תמיד היה המון טוסטים וחטיפים", היא נזכרת איך בשבילה האוכל מסמל תקופה משמעותית בחיים, "כשעברנו לדודה שלי, אני ואח שלי ירדנו במשקל פתאום, אבל זה היה נטו כי פשוט התחלנו לאכול מסודר".

דודה של בת-שי (צילום: מתוך "מאסטר שף 9", קשת 12)
"היה לה חשוב לפצות, שתהיה לנו חוויה מתקנת" | צילום: מתוך "מאסטר שף 9", קשת 12

"זה הכי מטומטם, כל פעם רואים בפרקים של מאסטר שף מישהו שבוכה כי הוא נזכר באמא וסבתא שלו, ואז אני עומדת שם ובוכה בגלל קציצה", בת-שי לא מוותרת על ההומור גם ברגע הכי רגיש שלה אל מול המצלמה, "דודה שלי היא הבן אדם שהכי עיצב אותי ועשתה בשבילי כל כך הרבה. אני לא יודעת אם היא יודעת כמה אני מעריכה אותה ובא לי שהקציצות יצאו כמו שלה. היה לה חשוב לפצות, שנרגיש ביתיות, היא פשוט רצתה שיהיה לנו טוב, שתהיה לנו חוויה מתקנת".