תשע עונות של מאסטר שף הספיקו כדי שנבין שהביקורות של השף אייל שני תמיד מעניינות. עולם הדימויים שלו שופע בכל טוב ונכנס למחוזות שאפילו טובי הסופרים לא היו יכולים להגיע, אבל מה קורה כשמגיעה מנה שממש לא לטעמו? הערב במאסטר שף (שני אחרי החדשות, קשת 12), יגיע מתמודד נוסף לנסות להרשים את השופטים אבל המנה שלו הצליחה לעורר דיון סוער וקיבלה ביקורת קשוחה למדי משני.

"הסלט שמצד ימין נראה כאילו נשפכה עליו חומצה בטעות", טען שני בחריפות. "הוא חמוץ בכזאת דרגה שהאוזניים מתכווצות וסוגרות את הראש. וחסר בו מלח, את יודעת כמה מלח היית צריכה כדי לאזן את החמיצות הזאת?", אמר למיכל אנסקי שהסכימה איתו, "לא היית יכולה להכניס את זה לפה".

"טעויות לא מפחידות אותי", המשיך השופט ללא רחמים, "אני גם אף פעם לא רוצה לתפוס בן אדם על טעות, אבל יש שעמום בצלחת, היא לא מעניינת, שום דבר לא קשור לשום דבר ושום דבר לא מבקש את חברו לצלחת, לא מימין ולא משמאל". 

בניגוד לשני, ישראל אהרוני לא הסכים כלל עם הביקורת של חברו לפאנל השופטים, ולאורך המונולוג של שני הניד את ראש לשלילה. האם אהרוני יצליח להראות לו את נקודות האור במנה, וישפיע על ההחלטה אם להעביר את המתמודד? נחכה ונראה.