אנחנו נתקלים בהרבה סיפורים מרגשים במאסטר שף (שלישי אחרי החדשות בקשת 12), אבל הסיפור של מנאל איסמאיל הצליח לגעת באינספור לבבות וגרמה לכולם להתאהב בה. אחרי שהחלימה ממחלת הסרטן, היא הגיעה לתוכנית כדי להגשים את החלום שלה אבל לא בדיוק ידעה איך זה יתקבל במגזר הבדואי, ממנו היא מגיעה.

"כשעלה הפרק, בעצמי פחדתי מהתגובות, כי זאת פעם ראשונה שמישהי בדואית באה לייצג מטבח", סיפרה מנאל בריאיון לגלית ואילנית. "אבל חבל על הזמן, לא ציפיתי לתגובות האלו - הם מרימים, מעודדים, גאים בי. אני כל הזמן מקבלת הודעות של 'כמה גאווה הבאת למגזר שלנו', וזה גורם לי להרגיש טוב".

איך המשפחה הפרטית שלך הגיבה?
"הם שמעו את הסיפור ועוד פעם בכו, כאילו שהם לא ידעו את זה מלפני כן, כי זה כל כך מרגש. מי שחווה איתי את כל הרגעים שהיו לי, יודע מה זה. אז פתאום נופל האסימון שכל זה קרה ועכשיו כולם רואים את כל מה שעברנו".

שמונת הילדים שלך מסתכלים עלייך בהערצה?
"הם גאים בי. כמה חיבוקים, כמה נשיקות, בשבילי זו הזכייה. זה ולהתמודד עם עצמי". 

ולמרות הסיפור המרגש שלה, בסופו של דבר השופטים מתמקדים באוכל ומבחן הטעם הוא הקובע. ישראל אהרוני פחות התחבר למנה שמנאל הגישה באודישן ולא העביר אותה, ואמר שמבחינתו זה לא היה מספיק טוב.

אהרוני לא אהב. איך מרגישים שמישהו כזה אומר לך לא?
"אני אוהבת אותו מגיל קטן, בילדות כל הזמן ראיתי את התוכנית שלו, אבל יכול להיות שהוא הופתע כי הוא חשב שאני אביא אוכל ערבי יותר".

את מכינה את עצמך לביקורות קשות אם תהיי בנבחרת?
"נפגעתי הרבה בחיים אז זה קטן עליי. אם זו תהיי ביקורת לטובה אני אקבל אותה, וגם אם היא תהיה לרעה.