רגע לפני שהתחרות על הקראנץ' המושלם במאסטר שף יוצאת לדרך (שבת הקרובה אחרי החדשות בקשת 12), אירקלי גונשווילי, ששם לו למטרה לגרום לשופטים לעוף על הקראנץ' שלו, חשף כמה פרטים מאוד מפתיעים על עברו בפני המתמודדת מיטל רייכל, שבהמשך חשפה היכרות מוקדמת בין השניים.

אירקלי סיפר למיטל כי בעברו היה שחקן כדור מים, והוסיף שגם ידע בריקוד לא חסר לו. "למדתי את הריקוד של העם הגאורגי, ריקודים גרוזיניים", סיפר למיטל בהתרגשות והוסיף כשהוא מתמוגג על העבר. "הייתה לי פרטנרית קבועה שאהבתי אותה מאוד. קראו לה רנטה. היינו מבינים אחד את השנייה ככה, מסתכלים בעיניים וזה היה מובן. רנטה הייתה מושלמת מכל הכיוונים. יא אללה, כמה שנים חיפשתי ולא מצאתי אותה. איזה באסה". 

הפרט המפתיע שלא ידעתם על אירקלי (צילום: מתוך "מאסטר שף", קשת 12)
שנים חיפש את רנטה - ולא מצא. אולי עכשיו זה יקרה? | צילום: מתוך "מאסטר שף", קשת 12

מיטל, שהייתה מופתעת מאוד מהגילוי, ביקשה מאירקלי להראות לה צעד או שניים מהריקוד, ואחרי שהפגין בפניה את כישוריו, היא חשפה שיש ביניהם היכרות מוקדמת. כשהשניים נפגשו במאסטר שף, אירקלי שאל אותה אם היא רופאה, וכשענתה לו שהיא בדרך לשם, הוא הזכיר לה שהיא טיפלה בו בכירורגית בוולפסון. "הוא זכר אותי", סיפרה מיטל בהתרגשות, ואירקלי הוסיף: "אפשר לשכוח את זה שמלכת יופי תבוא אליך לביקור?". לא יודעים מה איתכם, אנחנו עדיין מתמוגגים מהסיפור של אירקלי על רנטה. האם עכשיו הוא סוף סוף יוכל למצוא אותה?