כששמרית דואני החליטה לבשל לשופטי "מאסטר שף" מנה המבוססת על על זיכרון מסבתא שלה, היא לא ידעה שתהיה לה כזאת השפעה על מיכל אנסקי. "היא והחברות שלה היו נפגשות לצהריים, יושבות על בירה וצלחת קוסקוס מלאה, עם צלעות כבש מסביב", סיפרה לשופטים, "הן היו יושבות ונחות לרגע מהחיים, אומרות זה הזמן שלנו. זה הזמן שלי, לא משנה איזה יום מטורף היה, אני מגיעה הביתה, נכנסת למטבח, פותחת את המקרר, מכינה משהו ויש שקט".

אנסקי מאוד התרגשה מהסיפור, אבל בין השורות גם הצליחה לגעת בנקודה אחרת לחלוטין. בזמן ששמרית המשיכה להכין את המנה שאלה אותה השופטת אם היא נוהגת לבשל לעצמה בבית. "אני מבשלת לעצמי תמיד", ענתה דואני, "אני אוהבת לאכול הכל. אני אוהבת לטעום דברים, אני אוהבת לנסות, לאכול במסעדות, לבשל בבית".

התשובה של דואני הצליחה ללחוץ לאנסקי על כמה נקודות וחילצה מהשופטת וידוי מרגש אחרי כמה נשימות ובכי עצור. "בשבילי, אחרי שמפרקים משפחה האוכל הופך להיות משהו אחר", סיפרה אנסקי, "לבשל למשפחה שלך, באיזשהו מקום, זה להחזיק את הבית ביחד. לקח לי המון זמן להגיע למצב שאני מבשלת לעצמי. זה היה באיזשהו מקום להודות בזה שאני לבד, וזה נורא מפחיד להיות במקום הזה".

"מאסטר שף 8", הערב ב-21:15, קשת 12