בשלישי הקרוב תעלה בקשת 12 העונה החדשה של "מאסטר שף", אז לקראת חזרת ריאליטי הבישול האהוב יצאה נעם טפר לבקר את שופטי התוכנית על סט הצילומים, וביררה איך הם מתכוננים לקראתה ומה בדיוק מצפה לנו על המסך.

"מאחר ולי, בניגוד לשאר השופטים, זו עונה שנייה בלבד, אז אני עדיין בהתרגשות גדולה", סיפר השף ישראל אהרוני, שהצטרף בעונה שעברה לצוות השופטים הוותיקים - אייל שני, חיים כהן ומיכל אנסקי. למרות שאפשר היה לחשוב ששאר השופטים כבר די רגילים לסיטואציה, דווקא השף אייל שני בחר לספר בדרכו המיוחדת שהוא ממשיך להתרגש בכל עונה מחדש.

מה מצפה לנו בעונה החדשה של מאסטר שף?
נעם טפר ביקרה את השופטים מאחורי הקלעים של התוכנית | צילום: mako

לעומתו, מיכל אנסקי מודה שעם השנים יש שחיקה מסוימת. "עם הזמן מרגישים בנוח על הכסא", אמרה, "זה כמו מילואים מהבחינה הזאת, החברה', מדי ב' אבל האוכל קצת אחר". אנסקי גם התייחסה לכך שהיא השופטת היחידה בצוות ואמרה שהייתה שמחה לראות עוד נשים בעמדות מפתח. "אנחנו מובילות את המשק, מסובבות את העולם הזה, וגם את הבטן שלכם", סיכמה.

בעונה האחרונה ששודרה בקשת, שלב האודישנים סבב כולו סביב המאכל הכי ישראלי שיש - הפיתה, ונדמה שלאהרוני הייתה זו חוויה לא פשוטה. "לאכול 20 פיתות ביום במשך שמונה או תשעה ימים זה היה סיוט", סיפר, "בשלב מסוים אתה רוצה לחתוך את הוורידים". על השאלה המסקרנת, כמה העלה במשקל במהלך הצילומים, הייתה לאהרוני תשובה ברורה: "כמי שהוריד 20 קילו ממשקלו לפני 20 שנה ושומר עליהם כמעט באדיקות רבה, זה לא יקרה. אחרי העונה הקודמת עליתי שני ק"ג ומיד אחר כך הורדתי אותם". 

"מאסטר שף": העונה החדשה בשלישי ב-21:15 בקשת, ערוץ 12