מקפיצה צ'ייסרים עם השופטים

לבשל מנת אודישן שתחרוץ את גורלך בתכנית "מאסטר שף" זאת משימה די מלחיצה. באודישנים של העונה החדשה, המתמודדת ויקטוריה גוברמן מצאה דרך יצירתית להירגע ושעל הדרך גם תשדרג את המנה. אחרי שהודתה שהיא מאוהבת באייל שני, הגיע הזמן לחגוג את המעמד החגיגי עם בקבוק וודקה. 

שעת סיפור לפני האוכל

צורת ההגשה של המנה בהחלט יכולה להשפיע על דעתם של השופטים, אבל כשאורן זוהר הגיע לאודישן בעונה הרביעית של "מאסטר שף", נראה שהוא לקח את זה צעד אחד רחוק מדי. לפני שחשף את המנה שבישל, זוהר הקריא לשופטים קטע מתוך הספר "האמן ומרגריטה", שמתאר בדיוק את מה שהם עומדים לאכול. איך השופטים הגיבו למחווה הבלתי רגילה?

>> לוח שידורים ערוץ 12

מסאג' תמורת סינר

כבר למדנו שכשאייל שני בסביבה אף פעם לא משעמם, אבל לקטע הבא גם הקולגות בשולחן השופטים לא ציפו. כשיובל שרמן נכנס לחדר האודישנים וסיפר שהוא עובד בתור פיזיותרפיסט, שני קפץ על ההזדמנות לטיפול קצר בין הטעימות. מפה לשם, בעונה החמישית של "מאסטר שף" זכינו ברגע בלתי נשכח של אייל שני שוכב על הרצפה.

האודישן שהפך לתחרות הורדת ידיים

כשעדן טרנר נכנסה לאולפן בעונה השישית של "מאסטר שף" החיוך הזוהר שלה גרם לשופטים לחייך, אבל מהר מאוד הם גילו שמולם עומדת בחורה די קשוחה. רגע לפני שהתחילו הטעימות של מנת האודישן, מיכל אנסקי החליטה לקחת סיכון ולהתחיל תחרות הורדת ידיים עם המתמודדת הנרגשת. 

עוד ב"מאסטר שף":

"מאסטר שף": האודישנים ממשיכים בשבת ב-21:00 בקשת, ערוץ 12