כל אחד מהם מגיע ממקום שונה לגמרי בחברה הישראלית, אבל לכולם חלום משותף – כרטיס לנבחרת של "מאסטר שף". רגע לפני שיזכו לקבל מקום בנבחרת של העונה השביעית, ולהתחרות על תואר "המאסטר שף של ישראל", הבנים צריכים לבשל עוד מנה אחת גורלית. רגע לפני שהדרמה מתחילה, נזכרנו בכמה מתמודדים שנכנסו בסערה לעונה הזו, וממש לא מתכוונים לעצור כאן.

"ברור שיש לי מקום בנבחרת"

ליהוידע ניזרי יש שמונה ילדים יחד עם אשתו, ובאודישן שלו לתכנית הוא סיפר לשופטים על המטבח האהוב עליו, זה שבביתו בעמונה. היישוב כולו פונה מהקרקע, ואיתו מן הסתם גם הבית והמטבח האהוב. אבל יהוידע לא מפסיק לבשל ואפילו לייצר יין, בייקב גראז' אותו הוא מפעיל. באודישן הוא גרם למיכל אנסקי להגיד שהיא "רוצה לשים את הראש על החלות" שהכין, והרשים את השופטים עם ארוחת שבת קומפלט. האם במוצ"ש הוא יפתח שבוע חדש עם מקום בנבחרת?

המתמודד שעיצבן את אייל שני יקבל כרטיס?

עמיחי שפרשטיין מגיע מקיבוץ מעגן מיכאל שנמצא ממש על חוף הים, ומה יותר טבעי מלבשל מנת דג מקומי לאודישן? אבל, בארוחה שהרשימה את השופטים והעבירה אותו לשלב הבא, הוא בישל דווקא דג שהגיע כל הדרך מקפריסין. על הדרך הוא גם הוא סחף אייל שני לוויכוח סוער על אוכל ותשוקה, שלא מנע ממנו להשאיר אותו בתכנית. עכשיו, עמיחי יצטרך לשים את הכל בצד ולבשל מנה מנצחת, שתגרום לו לשייט לעבר הנבחרת.

"מאסטר שף": הקרב על מקום בנבחרת ממשיך בשבת ב-21:15 בקשת, ערוץ 12