הערב (שני) הם יבשלו את המנה הגורלית של העונה, זאת שתקבע מי משלושתם יהיה המאסטר שף הבא של ישראל. אבל רגע לפני שהם מבשלים לצוות השופטים, יהודה עמר, עמיחי שרפשטיין ויהוידע ניזרי פינו מקום בלו"ז כדי לבשל לזוכים המאושרים שעקבו אחריהם במשך כל העונה. "אני מרגיש שניצחתי, כי כל תכנית אני יושב בבית בוכה", סיפר בהתרגשות דייב שוורץ על ההזדמנות להיות חלק מהארוחה החגיגית של EatWith ושלישיית הגמר של "מאסטר שף".

בזמן שהם עוברים מהסירים במטבח לעוד סלפי עם מעריץ מהבית, רותם אלון גילתה שבגמר הזה התחרות כנראה נשארת בצד. "מאסטר שף זאת לא תחרות נגד אנשים אלא נגד עצמך", יהודה מסביר את החברות הקרובה בין המתמודדים ועמיחי מצליח להפתיע אותנו: "כשאתה אוהב מישהו באמת אתה רוצה להפסיד לו". ואם כבר אהבה, איך הם מסתדרים עם האהבה מהקהל בבית? יהודה עמר מקבל בקשות לסלפי גם בשבע בבוקר, ויהוידע ניזרי נכנס לאחרונה לרשתות החברתיות והצליח לצבור כבר לא מעט חברים.

>> לוח שידורים ערוץ 12

במהלך העונה, המנות מעוררות התיאבון שראינו בתכנית הצליחו לרגש לא מעט צופים בבית, שאחרי כל פרק רצו למטבח הביתי כדי לנסות בעצמם. האורחת שלי פלס הודתה שבזכות יהודה עמר הסכימה לטעום קורקבנים, ואחת מהמנות של עמיחי אפילו הצליחה להגיע עד לקצה השני של העולם: "חברה מהודו שלחה לי שהיא אכלה את הפאי רועים שהכנתי בתכנית, מישהו בגסטהאוס ראה את זה בטלוויזיה והחליט לנסות". 

צילום: שי מדמון | עריכה: תמר גורן

"מאסטר שף": אירוע הגמר הערב ב-21:00 בקשת, ערוץ 12