ממש בקרוב תעלה בשידורי קשת העונה השביעית של "מאסטר שף", שמביאה איתה גם שופט חדש לשולחן הטעימות. העונה החדשה תשודר בערוץ 2 והחל מה-1 בנובמבר תוכלו ליהנות ממנה בערוץ 12 החדש. לפני שהם פוגשים את המתמודדים הנרגשים ומתחילים לטעום מנות בקצב מסחרר, השופטים יצאו ליום צילומים חגיגי בשמש התל אביבית. רותם אלון קפצה לבקר אותם ולא פיספסה את ההזדמנות לשמוע איך ישראל אהרוני מתרגל לתפקיד החדש.

>> הטלוויזיה של ישראל עוברת לערוץ 12: לוח השידורים המלא

גם אחרי שנים מול המצלמות, נראה שמאסטר שף מצליחה לעורר באהרוני התרגשות חדשה: "בשבילי זאת הרפתקאה חדשה, אף פעם לא עשיתי טלוויזיה מהסוג הזה". והשופט הותיק חיים כהן נרגש גם הוא מהתוספת המרעננת לשולחן הטעימות: "זה מצחיק כי אהרוני קצת זר לנו, הוא מכוכב אחר, אוכל אחר, יש לו צמה ולנו לא". דרכיהם אמנם הצטלבו לא פעם בסצנה הקולינרית, אבל אייל שני מודה שזה לא כל כך פשוט להיכנס כשופט חדש: "מאסטר שף זאת משפחה. אלוהים ישמור להגיע ולהיות מחוץ למשפחה הזאת, איזו בדידות".

יצאתי לטיול עם ההורים

A post shared by Eyal Shani (@eyaltomato) on


>> הטלוויזיה של ישראל עוברת לערוץ 12: כל מה שצריך לדעת לקראת הפיצול של ערוץ 2

כמובן שאי אפשר להתעלם מהצמה הארוכה שכל כך מזוהה עם אהרוני, ונראה שגם אייל שני פשוט לא היה יכול לעמוד בפניה. "זה כמו סמל לאומי ואפשר להוסיף אותה לדגל", שני פיזר מחמאות ללוק של שופט החדש וחשף: "פתאום הצמה הייתה בפה שלי, אני טועם אותה וזה נראה לי עולם מופלא". חיים כהן לעומת זאת כבר מתכנן לאהרוני טקס גזירה חגיגי עם פתיחת העונה. 

>> העונה החדשה של "מאסטר שף" בקרוב בקשת, ערוץ 2