יש לנו שלישיית גמר: אחרי 3 דו קרבים מותחים במיוחד של ארבעת הבשלנים החזקים ביותר של העונה הנוכחית של "מאסטר שף", נבחרו הטובים ביותר לעלות לשלב האחרון: איתי דגן, נטלי מזרחי אמרל ואסתר ביטון יילחמו בגמר בשבת הקרובה (8.6, אחרי החדשות, קשת 12) על התואר הנחשק. למרות שהכין מנות שקיבלו שבחים אדירים מהשופטים, מי שנפרד מהתחרות רגע לפני הסוף למרות קרבות צמודים במיוחד, הוא המתמודד ניסים זלייט, שסיים את דרכו בחיוך גדול.

שלישיית הגמר של "מאסטר שף" (צילום: מאסטר שף, קשת 12)
יש שלישיית גמר ל"מאסטר שף". אסתר, איתי ונטלי | צילום: מאסטר שף, קשת 12

חצי הגמר היה בסימן סגירת מעגל מהאודישנים שנפתחו בקרבות ראש בראש על חומרי גלם מפתיעים. הראשונים להתחרות אחד בשני היו איתי ואסתר, המרכיבים שהם קיבלו בהפתעה היו שורש סלרי ונענע יבשה. למרות הקרב הצמוד והמחמאות של השופטים, מי שקיבל בסופו של דבר את הכרטיס הראשון לגמר היה דגן.

בדו קרב השני נלחמו ניסים ונטלי על אוכמניות ואגוזי לוז, כשהפנקוטה של נטלי ניצחה את הטארט של ניסים, והיא זכתה בכרטיס השני לגמר. הקרב הסופי בין אסתר לניסים היה הקשה מכולם, כששניהם היו בלחץ עצום עם רצון לזכות בכרטיס האחרון שנותר.

"זו בחירה מאוד קשה, מדובר באלפית האחוז", הסביר אהרוני רגע לפני שהשופטים נאלצו לבחור בין השניים, וחיים כהן הוסיף: "כואב לנו הלב. זו בחירה מאוד קשה". לבסוף החליטו השופטים כי המנה של אסתר היא המנה המנצחת ובכך נחתמה שלישיית הגמר. השופטים נפרדו מניסים, שהיה אחד המתמודדים החזקים והבולטים של העונה: "אתה הפתעת העונה. הייתה לך עליית מדרגה מטורפת", הסביר אהרוני, וניסים השיב: "אני בתחושה של הכרת תודה וטוב מטורפת על הכל. מרגיש כמו משה רבנו שהגיע עד הסף ולא נכנס לארץ המובטחת".

שלישיית הגמר של "מאסטר שף" (צילום: מאסטר שף, קשת 12)
סיים את דרכו בתחרות במקום הרביעי. ניסים זלייט | צילום: מאסטר שף, קשת 12