היריבות הלא כל כך סמויה בין השף אייל שני לשף ישראל אהרוני, הגיעה סוף סוף לנקודת רתיחה. אמנם כל הסיפור מאוד הומוריסטי ובין השניים קיימת חברות מקצועית ואישית ארוכת שנים, אבל בכל הקשור לביקורות בשולחן השיפוט של "מאסטר שף" (פרק הדחה נוסף הערב, אחרי החדשות, קשת 12), הם אוהבים במיוחד להתגרות האחד בשני.

כשאחת המשימות המאתגרות של העונה, משימת הקורנפלקס, הוצגה למתמודדים, אהרוני החליט לקפוץ על ההזדמנות ולהכין מנה משלו: סלט קורנפלקס. מי שכמובן לא הצליח לעמוד מהצד בשקט, הוא הקולגה שני, שהצטופף איתו בעמדה משותפת והחל לעבוד גם הוא על מנה. "אני הולך לנצח אותו בפשטות, במהלך אחד", הכריז, ואהרוני השיב לו: "אתה רוצה לנצח אותי? אין לך סיכוי. אני אחסוך ממך".

אחרי שעמלו כל אחד על המנה שלו, רותי ברודו הכריזה כי הם יגישו אותן לטעימה, ככל המתמודדים. "קודם כל הרוטב מדהים וחריף, אבל הקורנפלקס נשאר קורנפלקס", ביקרה ברודו את המנה של אהרוני, ודווקא המתחרה אייל שני השיב לה: "אני טעמתי והתמוגגתי. היו לי צמרמורות בגוף". ברודו שלא התרשמה מהמנה במיוחד השיבה לשני: "הוא סתם מגזים".

את המנה של שני טעמו כהן וברודו מיד אחרי וגם שם לא חסכו בביקורות. השופטת הביטה בקולגה בפרצוף לא נלהב וזה עקץ אותה בהומור: "קורה שילד נולד לאמא מרה ומרירה. אם התירס היה נהדר, היית עפה לשמיים יחד איתי למרפסת", והיא השיבה לו נחרצות: "המנה יפה אבל לא היית עולה למרפסת".

שני שלא היה מרוצה כל כך מהביקורות, טען בפני אהרוני בהומור: "זו ביקורת אנטיפתית, מלאת קור". מי שדווקא ניסה להקליל את האווירה ונתן מחמאות היה חיים כהן שטען כי המנה יפיפייה, עם פוטנציאל מופלא, אך החמוציות דווקא היו מיותרות.