גם אם ממש ננסה, בלתי אפשרי להתחמק מהעובדה שרוב העולם נמצא ברשתות החברתיות. יש אנשים שבנו קריירה שלמה בזכות עמודי טיקטוק או אינסטגרם מצליחים, והמושג כוכבי רשת הפך לחלום של ממש, בייחוד כשהם מופיעים בסדרות, סרטים, פרסומות ותוכניות ריאליטי. בדיוק מהסיבה הזו, ברור לכולם שמספר העוקבים הפך להיות מדד די משמעותי להצלחה.

ברגע שהוכרזה הנבחרת של "מאסטר שף", תיעדנו את כל עמודי האינסטגרם שלהם כדי לגלות כמה עוקבים הם ירוויחו לאורך הזמן שהם על המסך. ועכשיו, רגע לפני הקרב על חצי הגמר (הערב, אחרי החדשות, קשת 12), עשינו בדיקה נוספת והמספרים הצליחו להפתיע בענק. אלו חמשת המתמודדים מהנבחרת שהצליחו לאסוף הכי הרבה עוקבים:

דנית סופר - נוספו לה 6,631 עוקבים 

אמנם דנית הודחה שנייה מהנבחרת, אבל נראה שהרושם שהיא הספיקה לעשות על האנשים בבית היה מספיק גדול, כדי שהיא תוכל להכפיל את כמות העוקבים שלה. בעמוד האינסטגרם שלה תוכלו למצוא שילוב של מתכונים והחיים האישיים שלה ונראה שהיא בדרך להיות משפיענית רשת לכל דבר ועניין. 

העוקבים שעלו לחברי הנבחרת - דנית סופר  (צילום: instagram)
צילום: instagram

נטלי מזרחי אמרל - נוספו לה 9,850 עוקבים 

נטלי מיצבה את עצמה לאורך התוכנית כאחת המתמודדות החזקות ביותר, וראתה לא מעט זמן מרפסת. היא סללה את דרכה אל חצי הגמר וכנראה הצליחה להתחבב במיוחד על האנשים בבית, כי מנקודת התחלה של 450 עוקבים בלבד, היום היא כבר חוצה את רף העשרת אלפים. 

העוקבים שעלו לחברי הנבחרת - נטלי מזרחי אמרל  (צילום: instagram)
צילום: instagram

אבישג פארי - נוספו לה 23,300 עוקבים 

אבישג היא היחידה ברשימה שכבר התחילה את דרכה בתוך אושיית רשת לא קטנה. נקודת ההתחלה שלה הייתה עם לא פחות מ-22 אלף עוקבים והעמוד שלה מלא צבעוני, אסתטי ומלא במתכונים שווים שהיא מכינה. אמנם היא הודחה מהתחרות, אבל נראה שהדרך שלה, בעיקר ברשתות החברתיות רק עומדת להתחיל. 

העוקבים שעלו לחברי הנבחרת - אבישג פארי  (צילום: instagram)
צילום: instagram

איתי דגן - נוספו לו 23,160 עוקבים 

כשמדובר באיתי, זו אחת ההפתעות הגדולות ביותר. כמישהו שהתחיל עם פחות מאלפיים עוקבים, הוא עומד כרגע על מעל ל-25 אלף. לעמוד שלו הוא מעלה מתכונים שלו וגם מתכונים שהוא הכין בתוכנית, כשהכל מצולם וערוך ברמה מאוד גבוהה. אל חצי הגמר הוא הגיע אחרי עונה מוצלחת מאוד מבחינתו ועכשיו נותר רק לראות לאיזה רמות הוא עוד יגיע. 

העוקבים שעלו לחברי הנבחרת - איתי דגן  (צילום: instagram)
צילום: instagram

אסתר ביטון - נוספו לה 25,160 עוקבים 

לגבי התוכנית עצמה, אנחנו עוד לא יודעים את התוצאות. אבל אם לשפוט במבחן העוקבים, המנצחת הגדולה היא אסתר. המתמודדת התחילה עם פחות משבעת אלפים עוקבים והגיעה נכון לרגע זה לכמעט 32 אלף. אנחנו יודעים מה המשמעות של כמות עוקבים כזאת היום ונראה שללא ספק, הולך להיות לה עתיד די מזהיר ברשתות החברתיות. 

העוקבים שעלו לחברי הנבחרת - אסתר ביטון  (צילום: instagram)
צילום: instagram