דליקטסן כוכב הצפון  (צילום: עידית בן עוליאל,  יח"צ)
רק נראית קשוחה בעסק | צילום: עידית בן עוליאל, יח"צ

היא מצחיקה, היא מדויקת ובעיקר יודעת מה היא רוצה. רותי ברודו היא מסעדנית מצליחה והשנה רשמה הישג נוסף בהצטרפותה לפאנל השופטים המכובד של "מאסטר שף". היא אומרת בדיוק מה שהיא חושבת וזה רק גורם בנו להתאהב בה עוד ועוד. אז כדי להכניס אותה ללב שלנו אפילו עמוק יותר, אספנו את כל מה שצריך לדעת על המאסטרית.

תאריך לידה: 29/08/1961

מזל: בתולה 

מצב משפחתי: בזוגיות עם גיא פולק. "הוא התחיל איתי, נתן בראש בקטע רומנטי". סיפרה ברודו על בן הזוג.

טלוויזיה: עולם השיפוט, במיוחד זה שלצד חיים כהן, לא היה זר לברודו ששפטה בתוכנית "המטבח המנצח MKR", זו שגרמה לנו להתאהב בה עד מעל הראש. עובדה חשובה ומשמעותית במיוחד: ברודו היא היום האישה היחידה בארץ ששופטת בשתי תוכניות אוכל מרכזיות בפריים טיים – גם במאסטר שף וגם ב-MKR המטבח המנצח. "צילמנו את מאסטר שף ואת MKR יחד בשלושה וחצי חודשים. לעשות טלוויזיה זאת עבודה קשה שגוזלת הרבה אנרגיות, אני שמחה שלא עשיתי את זה קודם". סיפרה המאסטרית החדשה.

טעימת המנות העיקריות של הזוגות (צילום: "MKR המטבח המנצח", קשת12)
לצידו של חיים ב-MKR | צילום: "MKR המטבח המנצח", קשת12

עסקים: בכל פינה בתל אביב תמצאו איזה מקום של רותי ברודו. קשה לדמיין את תל אביב בלי המעדניה המפונפנת דליקטסן ומאפיות הבייקרי המושחתות, הנברשות של "הוטל מונטפיורי" או מראות החלודה של "הרצל 16", אי אפשר לדבר על המסעדנית בלי להזכיר את האימפריה שבנתה בארבע ידיים עם בן זוגה דאז, מתי ברודו. האימפריה הזאת היא מוסדות שנטועים עמוק בתרבות הבילוי של העיר. "בעקרון היום שלי זה להסתובב בעסקים, לבדוק שהכל בסדר" סיפרה המסעדנית שאנחנו כל כך אוהבים לאהוב.