יכול להיות שחלק מכם חלמו על זה בלילה, אחרים אולי חשבו לעצמם פעם שזה יכול להיות רעיון גאוני. איך שלא יהיה, נראה שלפעמים חלומות אכן מתגשמים. עדיין מפקפקים? חבל, כי מקדונלד'ס השיקה את הבורגר נוטלה הראשון שלה כדי למלא במתיקות את פיהם של כל הספקנים והצקצקנים.

כמו שאתם בטח מתארים לעצמכם, הכריך המופלא הזה לא כולל בתוכו את הקציצה המפורסמת של הרשת, ולמעשה מדובר בסנדוויץ' עם שוקולד, אבל כזה שמחזיק בהילה הרבה יוקרתית. כרגע התענוג הזה מתרחש רק באיטליה, דרכה מנסה הרשת העולמית לכבוש את הלב ובלוטות הטעם של כל שאר המכורים הנאמנים. "מתיקות רכה הגיעה ואתם לא תוכלו לעמוד בפניה", כתבה החברה בעמוד הפייסבוק הרשמי שלה. "נסו עכשיו את הסוויטי עם נוטלה - לחם רך עם מילוי קרמי בתוכו", הוסיפה וגררה מאות תגובות נלהבות של גולשים מסביב לעולם (למעלה מ-50 אלף שיתופים, עשרות אלפי לייקים ומבזקים מיוחדים של בלוגרים).

כאמור, את התענוג הזה ניתן להשיג כרגע רק בסניפי בית הקפה של הרשת באיטליה, ואם חששתם שבין ההכרזה לביצוע יעברו חיים שלמים - אנחנו שמחים לבשר לכם שאתר הבית האיטלקי של החברה כבר הכריז בגאווה שהפלא הזה אכן קורה ולא מדובר בתעלול שיווקי זול. אכלתם? טעמתם? חושבים על נוסחה טובה מזו? ספרו לנו בטוקבקים.


>> כל מה שרץ ברשת ואסור לכם לפספס