אנחנו אוהבים חטיפים, מכורים לפרינגלס ובעצם גם לתפוצ'יפס ולכל האחרים, ואם תפסתם אותנו על הספה מול הטלויזיה (בואו נודה - זה המצב הטבעי שלנו) - כנראה שיש לנו שקית צ'יפס ביד. ים של חסרונות יש לאהבה חסרת הגבולות הזאת, אבל יתרון יחסי אחד: היא לא קורעת לנו את הכיס.

כל זה היה נכון עד ששמענו על הצי'פס הזה: קצת יותר מ-11 דולר שווה כל יחידה של הצ'יפס הכי יקר בעולם, ואם תרצו להתפנק בחבילה שלמה שמכילה חמש יחידות, תיאלצו להיפרד מ-56 דולרים. כן, למעלה מ-200 שקלים. אם ציפיתם למצוא בין מרכיביו זהב או קוויאר, אנחנו מצטערים לאכזב אתכם. אז מה הופך אותו לכל כך שווה ערך? היצרנים, מבשלה שוודית בשם St Erik's, מספרים על החטיף: "החטיף הזה נעשה על ידי מיטב המוחות של הקולינריה השוודית והוא מכיל כמה מהחומרים היוקרתיים ביותר שאפשר למצוא באזור הנורדי של כדור הארץ". 

המרכיבים הם תפוחי אדמה שגדלים באזור Aammarns בשוודיה, פטריות מזן Matsutake, אצות כמהין, שמיר, כרישה ובצל. החטיף מגיע באריזה יוקרתית (שבטח מקפיצה את מחירו) ומלאת שיק, ואם אתם מתכננים ביקור בשוודיה בקרוב, כאן תוכלו לברר על רכישת המוצר המוגזם הזה. ניסיתם? נשמח אם תספרו לנו איך היה. אנחנו בינתיים נחסוך.

הצ'יפס הכי יקר בעולם (צילום: independent.co.uk, KateRiep_Godbye)
פייר? נראה מגרה | צילום: independent.co.uk, KateRiep_Godbye

(מקור)