כפפות דיש וויש לשטיפת תפוחי אדמה (צילום: דיש וויש,  יחסי ציבור )
כפפות לשטיפת תפודים. נותנות עבודה | צילום: דיש וויש, יחסי ציבור

נכון שפירות וירקות זה בריא? נכון, בהנחה שהצלחתם לנקות את תועפות הריסוס שמורעפות עליהם (ידעתם, אגב, שבראש הרשימה השחורה מככבים התפוחים והענבים?). ואיך תדעו שהצלחתם? מישהו פעם אמר משהו על לטבול אותם בחומץ - שיטה שהצליחה לעורר הרבה הדים ברשת, אבל למרבה הצער מעולם לא הוכחה כיעילה. אז נכון לעכשיו, מה שנותר לנו הוא לשטוף את הירקות שלנו טוב טוב במים וסבון לפני שאנחנו קוצצים אותם לסלט, ולקוות לטוב. וכאן מגיעה השאלה: מה זה אומר בדיוק, לשטוף טוב טוב? הנה, בדיש וויש ישמחו לתת לכם תשובה - בדמות הכפפות הייעודיות שלהם לשטיפת ירקות. יש זוג ירוק, לשטיפת ירקות רגילים, וזוג שחור, גס יותר, לשטיפת תפודים, הידועה כמאתגרת יותר הן בשל מרקמם ההפכפך והן בגלל שאריות האדמה והג'יפה שמעטרות אותם תמיד. 

>> בואו לפייסבוק שלנו, טעים שם

בכמה מילים: כפפות, פשוט כפפות, במידה אחת (קצת לא ידידותית לשמנמן, אם תשאלו אותנו), שאיתן תוכלו לשפשף את הירקות היטב. למה לא עם הסקוץ' של הכלים? כי הוא מלא - פשוט מפוצץ - בגועל חיידקי מהכלים ששטפתם איתו, זה למה. המחיר: 32 שקלים.

אין תמונה
כפפות לשטיפת ירקות. פחות

כבר נזהיר ש: בניגוד למוצר הדגל של דיש וויש, המשטח לייבוש כלים, הכפפות אינן מתייבשות במהירות ראויה לציון. השתמשתם בהן? עכשיו תצטרכו לנהוג בהן כבכל כלי אחרי שטיפה, ולהניח להן לטפטף כמה עשרות דקות מעל הכיור. 

עוד באוכל טוב:

 

מעשה שהיה כך היה: את הניסיון עם הכפפות של דיש וויש יש לחלק לשניים. הכפפות הירוקות, המשמשות לירקות פשוטים, לא עשו לנו את זה, וזכו לשימוש אחד ותו לא. לא הרגשנו שהן מקרצפות את העגבנייה טוב יותר ממה שהידיים שלנו היו מקרצפות אותה, ואשר לחיידקים - מכיוון שלא ראינו אותם נסים אנחנו לא באמת יכולים לדעת אם זה קרה. יותר מזה, אם הם אמנם עזבו את העגבנייה, מן הסתם זה היה רק כדי להשתקע בכפפה הנאה ולהמתין שם בסבלנות לשימוש הבא.

הכפפות של תפוחי האדמה, לעומת זאת, כבשו להן פינה בלבנו. אנחנו לא יודעים כמה חיידקים הן הסירו אם בכלל, אבל את כל השחורים הקטנים והמעצבנים שמעטרים תפודים הן ניקו בהצלחה יתרה. נו, אלה שתמיד גורמים לנו להתלבט אם להוציא אותם עם הציפורן, ללכלך בשבילם סכין או פשוט להשאיר אותם תחת הברז בתקווה שהם יירדו לבד. אנחנו אומרים, תודה לאל על דברים קטנים.

>> בפעם שעברה בדקנו מכשיר לפנקייק