לכבוד יום הנוטלה העולמי, שחל בתאריך 5.2.22, בת-שי עוז ("מאסטר שף") ותומר אומנסקי ("בייק אוף") נכנסו למטבח על מנת להתחרות זו בזה ראש בראש, בתחרות "nutella bake 2". הפעם, השניים התחרו על ה"טוויסט עם נוטלה", כאשר לרשותם עמדו 90 דקות להכנת הארוחה, את המתכון שלה הם בחרו מתוך מיטב המתכונים ששלחו להם אוהבי נוטלה מרחבי הארץ. ומי לדעתכם זכה הפעם? הקונדיטור מיקי שמו טעם את המנות – והכריז על המנצח.

תומר בחר בקרם בורלה עם נוטלה ששלחה מורל, ובת-שי בחרה בעוגיית אלפחורס ענקית עם נוטלה ששלחה ערבה. מי מהם ניצח? מיקי שמו, שטעם ושפט לפי הקריטריונים של יצירתיות, מקוריות וטעם-בחר את המנצח הגדול. מצליחים לנחש מי מהם זכה?

אלפחורס עם נוטלה (צילום: מתוך פרק 3: טוויסט עם נוטלה )
אלפחורס עם נוטלה | צילום: מתוך פרק 3: טוויסט עם נוטלה

אז אחרי שהשניים הכינו מנות שהשאירו אותנו פעורי פה, מיקי שמו הכריז על הזוכה, והוא: תומר! עם קרם בורלה עם נוטלה שהוא שילוב מנצח של טעמים עם פירות, קרם בורלה וכמובן- נוטלה: המתכון היצירתי של מורל. מודים שכל מה שבא לנו עכשיו זה לטעום מהטוויסט המשגע הזה. בזכות המתכון המנצח שהיא שלחה - מורל כמובן זכתה במיקסר, בערכת אביזרי מטבח של Kitchen Aid ובשקית זילוף 1 ק"ג של נוטלה, כל אלה יסייעו לה להכין עוד טוויסטים טעימים ומתוקים עם נוטלה. 

קרם בורלה עם נוטלה  (צילום: מתוך פרק 3: טוויסט עם נוטלה )
קרם בורלה עם נוטלה | צילום: מתוך פרק 3: טוויסט עם נוטלה