אין תמונה
מבחר הגלידות החדש של קופיקס
אחרי הקפה, הכריכים, הסופגניות והמאפים, רשת קופיקס, שמיתגה את עצמה ככזו של "הכל ב-5 שקלים", נכנסת גם לענף הגלידות. בהודעה שהוציאה הרשת היא מבשרת על מכירתן של מבחר גלידות של חברת נסטלה במחיר של 5 שקלים ב-17 הסניפים שפתחה עד כה. בין הארטיקים שמציעה הרשת בשבועיים האחרונים נמנים הטילון המוכר - בגרסתו הקטנה יותר (ולא הענקית), ארטיק פרילי, גומיגם, קראנץ' בר, בוב ספוג וג'ויה מיני. קרטיבים ושלגונים פשוטים (כמו: שוקו-שוקו ושוקו-וניל) מוצעים במחיר של שתי יחידות בחמישה שקלים.

עכשיו נשאלת השאלה, האם ההנחה באמת משתלמת? ועד כמה היא משמעותית עבורנו? התשובה היא: תלוי איפה אתה נוהגים לרכוש את הגלידות שלכם בדרך כלל. אם תפנו לקיוסק תל אביבי תגלו שהעסקה של קופיקס בהחלט משתלמת, שכן שם ארטיק גומי וטילון קטן עולים כל אחד 8 שקלים ליחידה; גלידת קראנץ' בר וארטיק בוב ספוג יעלו בקיוסקים 10 שקלים כל אחד, וארטיק פרילי – 6 שקלים.

לעומת זאת, למי שנוהג לרכוש את הארטיקים בחבילות הנמכרות בסופר - המחיר של קופיקס לא בהכרח משתלם. הביקור באחד מסניפי בית הקפה ישתלם לחובבי הטילון, ארטיק קראנץ' בר וגומיגם, אך לא ישתלם למי שחפץ בארטיק פרילי, בקרטיב פשוט או בארטיק בוב ספוג לילדים.

לפי אתר השוואות המחירים MySupermarker, על חבילה בת שש יחידות של טילונים תשלמו בסופר כ-36 שקלים (6 שקלים ליחידה); מאגדת קראנץ' בר תעלה לכם 36.90 ל-5 יחידות (7.38 לאחת), וחבילה בת 5 יחידות של גומיגם - 31 שקלים וחצי (6.3 ליחידה). לעומתם, חבילה בת שש יחידות של ארטיק בוב ספוג תעלה 26.90 שקלים (4.48 לאחד) וחבילה של עשרה קרחונים – 17.50 (1.75 לאחד). שישיית ארטיק פרילי תעלה בסופר 24.50 שקלים (4.08 ליחידה). 

>>  הכריכים המושלמים מול הכדורגל
>> ומדור חדש לנוף ממאסטר שף!