וויליאם, קייט והתינוק המלכותי (צילום: Ben A. Pruchnie, GettyImages IL)
מי רוצה להיות אנגלי? | צילום: Ben A. Pruchnie, GettyImages IL

חגיגות ההריון והלידה של קייט מידלטון הזכירו לנו שוב, בפעם המי יודע כמה, עד כמה היה יכול להיות נחמד להיוולד במקום אחר, בריטניה למשל. מקום שבו החדשות יכולות לעסוק, מבוקר עד ליל, ביורש העצר דור 3, ואין שום בושה לנתח ארוכות ועמוקות את השמלה של האמא הטרייה יומיים אחרי שילדה. אז אם גם לכם כל זה עשה חשק להיות אנגלים – הנה לכם משהו שישכנע אתכם סופית שלונדון היא היא המקום בשבילכם. הפעם מדובר בלחם, אבל לא סתם לחם, אלא כזה שלא גורר איתו רגשות אשמה, ואפילו עושה את ההפך ועוזר להשיל את הקילוגרמים.

לחם חלבונים (צילום: צילום מסך מהאתר http://www.dailymail.co.uk)
הלחם החדש. יותר משביע, פחות מנפח | צילום: צילום מסך מהאתר http://www.dailymail.co.uk

הרבה חלבונים, מעט פחמימות

אז כן, הכל אמת. לחם מלא חדש ומהפכני, שעושה בימים אלה את צעדיו הראשונים בשוק הבריטי, עוזר לנו לקבל את ההיתר שכולנו חולמים עליו בלילות, לתקוע פחמימות בלי להתחרט. בלחם החלומות הזה יש יותר מפי 7 חלבון מאשר בלחם רגיל (15 גרם לפרוסה, במקום 2), וקצת פחות פחמימות מהרגיל (13.9, בניגוד ל-16 בלחם רגיל), שילוב שמבטיח שהוא לא רק משביע יותר מלחם רגיל (החלבון מאט את קצב פירוק הפחמימות), אלא גם פחות מנפח. במילים פשוטות – תאכלו את הלחם הזה, ואחר כך תרצו לאכול הרבה פחות. בנוסף לכל זה, הוא גם מתהדר בכמות נאה של אומגה 3.

בחברה שעומדת מאחורי הפיתוח של הלחם, MuscleFood.com, טוענים שלקח לא פחות מ-3 שנים ו-80 מתכונים שונים לפתח אותו, ושמדובר בבשורה של ממש לכל הספורטאים החובבים, שחלבון הוא חלק משמעותי במיוחד מהתזונה שלהם, אבל גם לכל מי שסתם רוצה לשמור על המשקל. "ידוע לכולם שדיאטה דלה בפחמימות ועשירה בחלבון היא אידיאלית לירידה במשקל ולבניית שרירים", אמר הדובר שלה לדיילי מייל, "מכיוון שלהימנע מפחמימות, ובעיקר בלחם, זו משימה מאוד קשה – החלטנו למלא את החלל הזה וליצור מוצר שמאפשר ליהנות מכל העולמות. אנחנו באמת מאמינים שהלחם הזה יכול לגרום למהפכה בתחום ההרזיה".

אשר ללחם עצמו – הוא הרבה יותר דחוס מלחם רגיל (כיכר שלו שוקלת 850 גרם, שזה המון – בערך פי 3 מכיכר לחם רגיל), אבל מבחינת הטעם, הטועמים טוענים בתוקף שאין הבדל בינו לבין לחם רגיל, שמכיל יותר פחמימות ופחות חלבון. רוצים גם? אין בעיה, 27 שקלים (5 ליש"ט) והוא שלכם. בהנחה שאתם גרים בבריטניה, כמובן.

>> רזיתם די? בואו לנסות את עוגיות הסנדוויץ' החדשות שלנו
>> או אולי לנשנש דים סאם חדש ומעולה