גלידוניות וניל ולוטוס ב-5 מרכיבים

תתייחסו אליהן כאל גרסה משודרגת לגלידוניות שאתם מכירים מהחנות וכנראה מאוהבים בהן עד מעל הראש (כי איך אפשר לא). למה לקנות קופסה אם אפשר להכין לבד, ועוד לשדרג עם שברי לוטוס?

>> למתכון: גלידוניות וניל לוטוס ב-5 מרכיבים

 

גלידוניות
ההתמכרות שלנו לחודשי הקיץ | צילום: שרית גופן, מחלבות גד

גלידוניות ריסז קאפס

בחצי שעה של עבודה אתם מארגנים לעצמכם ולמי שאתם אוהבים סיבה לקום למקפיא כל שעה עגולה, ולא רק בשביל לקבל משב רוח קריר. והרי ידוע שאין מפנק יותר משילוב של חמאת בוטנים ושוקולד.

>> למתכון: גלידוניות ריסז קאפס

 

גלידוניות ריזס קאפס
גלידוניות ריזס קאפס | צילום: ענבל לביא, אוכל טוב

גלידוניות גבינה

הגלידוניות האלה נראות זהות באופן מחשיד לאלו הקנויות שמגיעות בקופסת קלקר, אבל אחרי שתנגסו בהן יתגלה לכם הטוויסט המיוחד – עוגת גבינה לימונית. החיסרון היחיד של הגלידוניות האלה הוא שממש קשה להיפרד מהן, כי הן ממכרות בטירוף.

>> למתכון: גלידוניות גבינה

 

בונבוני גלידה פררו רושה
יוקרה | צילום: ענבל לביא, אוכל טוב

גלידוניות פררו רושה

כנראה שפרסום ממש עובד עלינו, כי לא הייתה פעם אחת שאכלנו פררו רושה ולא הרגשנו שאנחנו בני אצולה או שגרירי כבוד באירוע יוקרתי. עכשיו תדמיינו כדורון של פררו רושה עטוף בגלידה, ועליה ציפוי שוקולדי מתפצח. אלוהי? בהחלט. ובאמת שכל אחד יכול להכין כזה.

>> למתכון: גלידוניות פררו רושה ביתיות

 

גלידוניות
יאמי | צילום: דניאל לילה, על השולחן

מסיבת גלידה ביתית

כאן תמצאו חמישה מתכונים שונים ממגזין "על השולחן" האהוב, שאנחנו עדיין מתגעגעים אליו ולא נראה שזה הולך לעבור. יש כאן גלידת יוגורט עם פירות, גלידת פינקולדה אקזוטית, סמי פרדו ונילי מושחת וכן, גם גלידוניות מעולות (וארטיקים שימתיקו לכם את תחילת הקיץ).

>> למתכונים: מסיבת גלידה בבית