זה כבר שנים שרפי רשף מצליח לגרום למרואיינים שלו להניח את הקרביים על השולחן. הם מגלים לו את הסודות הכי כמוסים וחושפים בפניו את התשוקות, החרדות והמניעים שלהם בעולם. בתוכנית שתשודר הערב (ב-22:45, קשת 12) רשף מגדיל לעשות כשהוא מוציא ממיקי שמו, אחד הקונדיטורים המובילים בישראל, את הטריק הפרטי שלו לבצק מושלם לעוגת שמרים - ומה יותר אינטימי מזה?

"אני עושה עוגת שמרים, הוא עושה עוגת שמרים והיא עושה עוגת שמרים. איך לכל אחד מאיתנו יוצא משהו אחר? כי בסופו של דבר לכל מתכון יש ID שבלעדיו זה לא יצא אותו דבר", הקדים שמו, ואז חשף: "אני מקפיא את הקמח". רשף, שנדהם מהחשיפה, ניסה לעצור אותו מלהמשיך לדבר: "אל תגלה. אני חשבתי שכשאתה אומר ID זה משהו כמו הנוסחה של קוקה קולה - שאתה שומר קרוב לחזה כדי שאף אחד לא יראה את זה", אמר.  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Miki Shemo (@mikishemo)

 

בינינו, כולם יודעים שעוגות שמרים רק נראות קלות להכנה, אבל בשביל להגיע לבצק המושלם יש לא מעט עבודה בדרך, ושמו מדגיש גם שהייחודיות של כל אחד חשובה בתהליך. או כמו שאמר לרפי רשף: "אין לי ספק שאם אנחנו ניצמד בעשייה יום יומית במשך שנה, אתה תוכל לעשות דברים ברמה מאוד גבוהה". 

ולא נסיים בלי מתכון לעוגת השמרים המדהימה של מיקי שמו. אנחנו הכנו אותה כבר לפחות עשר פעמים. בפעם הבאה ננסה להקפיא את הקמח.